Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / 20% rabatu jeszcze tylko przez tydzień!

20% rabatu jeszcze tylko przez tydzień!

23 MAR 2012

Wydawałoby się, że nie dalej jak wczoraj informowaliśmy Państwa, że II edycja szkolenia dla redaktorów oraz administratorów Urzędowych Serwisów Internetowych rusza pełną parą – a to już prawie 2 miesiące temu! To oznacza, że nasze szkolenie coraz bliżej...

Jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy?

Atmosfera wiosenna pozytywnie nakręca pracowników IntraCOM.pl – zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym napieramy do przodu.
Przygotowania aż wrą! W najbliższym czasie zostaną dopieszczone ostatnie szczegóły dotyczące pobytu uczestników szkolenia w ***Hotelu Kruk nad jeziorem Sulejowskim (czy są jakieś propozycje co do menu? :).
Pogoda, z tego co słyszymy w prognozach (pozdrawiamy meteorologów w dniu ich święta) zapowiada się idealna. W końcu zamówiliśmy ją już jakieś 4 miesiące temu - chyba nie ma wyjścia :)

Profesjonalizm to nasze drugie imię!

Szkolenie podobnie jak w zeszłym roku zorganizowane będzie w pełni profesjonalnie.

  • Dla umysłu...

Wykłady będą prowadzone przez specjalistów IntraCOM.pl posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinach, których tematykę będą omawiać. Podzielą się nie tylko swoją wiedzą, ale przede wszystkim bezcennym doświadczeniem!
Dodatkowo będziecie mieli możliwość wzajemnej wymiany swoich spostrzeżeń i doświadczeń z osobami pracującymi na podobnych stanowiskach w Urzędach z innych rejonów Polski.

  • Dla ciała...

Szkolenie odbędzie się w ***hotelu Kruk - to też specjaliści, tylko od innych zadań :).
Nie od wczoraj wiadomo, że dobre przyswajanie wiedzy w ogromnej części zależne jest od stanu w jakim się znajdujemy. Człowiek musi być syty, napojony, wyspany i zadowolony – wtedy umysł działa najsprawniej. Do takiego stanu będziemy dążyć – poza obsługą hotelową na pewno pomoże nam w tym przepiękna okolica. Cudowne otoczenie pozwoli na pełny relaks (oczywiście po zakończeniu zajęć, gdyż na zajęciach bezlitośnie będziemy Was poić wiedzą :)

  • Dojazd...

Nie możecie też narzekać na lokalizację. Szkolenie organizowane jest w centralnej Polsce, tak aby możliwie najbardziej wyrównać szanse dojazdu na miejsce wszystkim uczestnikom. Oczywiście, gdyby chodziło nam tylko i wyłącznie o wygodny dojazd, szkolenie odbyłoby się w centrum stolicy, ale nasze oczekiwania są zdecydowanie bardziej wygórowane.

Jak powstał program szkolenia?

Dobór tematów został przeprowadzony głównie na podstawie Państwa opinii. Pomijając informacje, które otrzymaliśmy z ankiety przeprowadzonej po zeszłorocznym szkoleniu, przez cały ubiegły rok podczas rozmów z Państwem dopytywaliśmy i drążyliśmy tematy najbliższe i najbardziej potrzebne do prawidłowego wykonywania obowiązków na stanowiskach Administratorów i Redaktorów Serwisów Urzędowych.

Właśnie te, uzyskane bezpośrednio od Was, tematy będą omawiane podczas II edycji szkolenia dla redaktorów oraz administratorów Urzędowych Serwisów Internetowych.

Zapraszamy wszystkich, którzy już złożyli formularze zgłoszenia, a mają jakieś pytania lub specjalne życzenia do kontaktu z Hanią Sanecką (e-mail: h.sanecka@intracom.pl, tel.: +48 32 351 82 50). Jeszcze teraz na etapie przygotowań coś da się na pewno zrobić :)

Teraz informacje dla tych, którzy się jeszcze nie zapisali: CZAS UCIEKA!!!

Tylko do 2 kwietnia obowiązuje 20% rabatu! Liczba miejsc coraz bardziej ograniczona!