Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Aktualizacja i wsparcie systemu InCMS 9.X

Aktualizacja i wsparcie systemu InCMS 9.X

11 PAŹ 2019

Nowe standardy bezpieczeństwa w IntraCOM.pl

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Klientów kwestiami bezpieczeństwa stron WWW i prośbami o szczególne zwrócenie uwagi na dane osobowe po okresie gwarancyjnym - wdrażamy nowe usługi.

Podnosimy poziom zabezpieczeń wprowadzając usługę zespolonego nadzoru bezpieczeństwa oraz nadzoru autorskiego dla Wszystkich firm i urzędów, które posiadają najnowszą wersję systemu InCMS 9.9.

 Bezpieczeństwo - przedłużona gwarancja na InCMS 9

Każdy Klient IntraCOM.pl, który ma wdrożony InCMS 9 lub InCRM 9 w wersji:

  • InCMS Standard
  • InCMS/InCRM Corporate
  • InCMS Corporate BIP

jest od dziś objęty przedłużoną gwarancją do końca obecnego roku - nawet Ci, którym umowy wygasły. Oczywiście jeżeli posiada umowę gwarancyjną na dłuższy okres, to gwarancja utrzymywana będzie zgodnie z umową.
W tym czasie wszystkie usługi aktualizacji bezpieczeństwa, poprawki błędów i zbiorcze ulepszenia będą wykonywane bezpłatnie niezależnie od posiadanego pakietu serwisowego. Dotyczy to w szczególności pakietu LiteService, w którym nie ma ujętych dodatkowych godzin na aktualizację, a jedynie podstawowy pakiet bezpieczeństwa i integralności danych. W najniższym pakiecie jest też diagnoza problemu i zasygnalizowanie potrzeb aktualizacji wraz z podaniem ceny za jej wykonanie.

Przypominamy, że informacja ta dotyczy jedynie użytkowników InCMS w wersji 9.

Jeżeli nie wiecie Państwo jaki pakiet serwisowy powiązany jest z Waszą stroną internetową, Biuletynem Informacji Publicznej lub też systemem autorskim wdrożonym w firmie lub urzędzie prosimy o kontakt z sekretariatem IntraCOM.pl pod numerem telefonu 32 351 82 50 lub też o bezpośredni kontakt z przydzielonym Project Managerem.

Informacja dla użytkowników InCMS w wersjach 9.x mniejszych niż 9.9 (9.1, 9.2 itd.)

Prosimy o wysyłanie do serwisu (adres e-mail) zleceń aktualizacji do najnowszej wersji. Aktualizacja taka zostanie wykonana bezpłatnie, a gwarancja przedłużona do końca roku.

Informacja dla użytkowników starszych wersji InCMS

Obecnie mamy jeszcze małą grupę Klientów posiadających InCMS w wersji 6 lub 7 oraz nieco większą grupę Klientów posiadających InCMS w wersji 8.x.

Systemy te dalej są utrzymywane na naszych hostingach, a znakomita większość z nich spełnia już poprzednie wymogi dotyczące danych osobowych. Prosimy jednak zwrócić uwagę na potrzebę podniesienia zabezpieczeń danych osobowych oraz innych danych przechowywanych w bazach. Prosimy również o podstawowe zaktualizowanie klauzul informacyjnych na stronach internetowych i BIP-ach.

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani podniesieniem poziomu bezpieczeństwa i aktualizacją do najnowszej wersji systemu, to nasi doradcy są do Waszej dyspozycji.