Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Centrum Rozwoju Talentów ma nową stronę

Centrum Rozwoju Talentów ma nową stronę

13 WRZ 2016
 

Stworzyliśmy całkowicie nową strone dla Centrum Rozwoju Talentów.

To co od razu rzuca się w oczy to interaktywne kolorowe kafelki na stronie głównej, pełniące funkcje menu najważniejszych informacji. Takie rozwiązanie wygląda nowocześnie i przejrzyście, a animowane kolorowe kafelki zachęcają do kliknięcia. Na pierwszym planie również znajdują się rekomendacje i opinie klientów Centrum.

Aktualności to praktycznie zawsze główny moduł każdej strony. W tym wypadku postawiliśmy na duże, szerokie na całą stronę boxy z dużymi zdjęciami. Duży tytuł aktualności rzuca się w oczy i przykuwa uwagę.

Poniżej są już informacje kontaktowe – odnośniki do profili na Facebooku, Skype oraz możliwość zapisania się do newslettera, dzięki któremu można być na bieżąco z tym co dzieję się w Centrum Rozwoju Talentów.

Na stronie można również znaleźć tzw. Alfabet Talentów, czyli liste słów ze świata rozwoju osobistego z bardzo fajnym objaśnieniem.

To na co warto zwrócic uwagę to system rezerwacji, przez który można umówić się na spotkanie. Na pewno ułatwi to prace i pracownikom i klientom.

Zapraszamy do odwiedzin nowej strony Centrum Rozwoju Talentów, a może nawet i skorzystania z ich oferty. :-)