Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Co IntraCOM ma wspólnego z Rolnikami?

Co IntraCOM ma wspólnego z Rolnikami?

25 PAŹ 2018
 

IntraCOM wspomaga rozwój

Dla Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach wdrożyliśmy nową wersję portalu branżowego, który ma spełniać rolę kompendium wiedzy dla rolników z województwa Świętokrzyskiego. Można powiedzieć, że IntraCOM przyczynił się tym samym do wsparcia rozwoju obszarów wiejskich w województwie Świętokrzyskim :)

Jedna strona WWW? Biorę dwie :)

Oprócz strony WWW zawierającej informacje branżowe, dla naszego Klienta stworzyliśmy też portal poświęcony wiadomościom i nowinkom ze świata rolnictwa jak i informacjom o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych dla rolników i mieszkańców wsi regionu świętokrzyskiego, oraz relacji z tych wydarzeń i imprez.

 Świętokrzyski Portal Rolny

Do strony WWW tylko InCMS

Oba portale są zarządzane przez autorski system InCMS (Content Management System), który umożliwia pełne zarządzanie treścią portalu internetowego. Nie wymaga od redaktora umiejętności programistycznych, przypomina pracę w popularnym pakiecie biurowym.
Dzięki wdrożeniu InCMS proces wprowadzania treści został zoptymalizowany oraz przyspieszył pracę redaktorów.

 InCMS

Co? Gdzie? Jak?

Jeśli chcesz stworzyć swoją stronę i poszukujesz systemu CMS, który zamiast odstraszać poziomem skomplikowania zachęci do publikacji treści zapraszamy na bezpłatne konsultacje przy kawie. Chętnie zaprezentujemy system InCMS oraz porozmawiamy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić :)