Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / ELEKTROBUDOWA SA 3.0.

ELEKTROBUDOWA SA 3.0.

14 WRZ 2012

Wspólnie opracowaliśmy zakres informacyjny nowego serwisu. Duży nacisk został położony na przygotowanie nowej grafiki, aby witryny przybrała nowoczesnego charakteru. Graficy z zapałem przystąpili do pracy i powstał ciekawy projekt, nastawiony na promowanie najważniejszych realizowanych przez ELEKTROBUDOWĘ SA zleceń, dzięki umieszczeniu ich w centralnym miejscu witryny na przewijanym sliderze.

Zmienił się też sposób prezentacji produktów będących w ofercie spółki. Teraz po wejściu do właściwego działu mamy ich pełną listę z podziałem na rodzaje oraz branże w jakich znajdują zastosowanie. Nowością jest również możliwość przeglądania katalogów on-line w formie atrakcyjnej prezentacji.

Ale to nie wszystko. Stronę główną poprzedza intro, w którym zawarte są najważniejsze informacje na temat ELEKTROBUDOWY SA oraz skróty do działów dla inwestorów, klientów, mediów czy osób zainteresowanych życiem firmy. Dodatkowo znajdą tam Państwo linki do stron ważnych oddziałów spółki oraz innowacyjnych, dopiero wprowadzanych na rynek produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z tą realizacją na www.elbudowa.com.pl