Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Ekran dotykowy w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim

Ekran dotykowy w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim

18 STY 2017

Lubuski Urząd Wojewódzki postanowił zerwać z przestarzałymi przyzwyczajeniami robiąc kolejny krok w nowoczesność.

W Punkcie Obsługi Klienta nie ma już starodawnej tablicy ogłoszeniowej z karteczkami i karteluszkami. Została ona zastąpiona interaktywnym multimedialnym ekranem dotykowym, na którym w przejrzysty i czytelny sposób wyświetlane są ważne informacje oraz aktualne ogłoszenia Wojewody.

Obsługa ogłoszeń nigdy nie była tak prosta

Przy zastosowaniu ekranu dotykowego umieszczanie informacji na e-tablicy ogłoszeń nie wymaga już dodatkowej pracy, aktualizacja następuje automatycznie, np. wraz z wprowadzeniem zmian w Biuletynie Informacji Publicznej.

Ogłoszenia wyświetlane na monitorach są zintegrowane z systemem zarządzania treścią InCMS, dlatego dostępne informacje są zawsze aktualne.

Kompleksowa usługa wprowadzenia dotykowych ekranów w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim obejmowała dostarczenie oraz pełną instalację nowoczesnych monitorów, stworzenie indywidualnego layoutu wyświetlanych informacji oraz integrację z systemem zarządzania treścią BIP. System posiada możliwość dynamicznego tworzenia raportów wraz z datami publikacji ogłoszeń oraz przygotowany jest do rozbudowy o czujniki ruchu.

Przezorny zawsze ubezpieczony - mając na uwadze „nieprzewidziane czynniki zewnętrzne” monitor posiada obudowę z odpornego materiału, ekran natomiast zabezpieczony jest specjalnym szkłem hartowanym.