Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Gry i zabawy w IntraCOMie

Gry i zabawy w IntraCOMie

19 SIE 2013

Nasza firma idzie z duchem czasów i ciągle poszukuje nowych możliwości rozwoju.

Za namową naszego Kolegi, postanowiliśmy obrać kierunek na aplikacje mobilne. W końcu w dzisiejszym świecie niemal każdy posiada już smartphona albo tablet, a proste gry przeznaczone na tego typu urządzenia, przeżywają szczytową fazę popularności.

Idąc za głosem rozsądku oraz – nie ukrywajmy tego – możliwości zabawy (w końcu IntraCOM to w 90% mężczyźni, a oni jak wiadomo, zawsze gdzieś w środku pozostają chłopcami uwielbiającymi zabawki ;), postanowiliśmy stworzyć taką właśnie aplikację dla naszego Klienta, firmy VOIGHT.

Celem wykonanej przez nas gry jest zdobycie jak największej ilości punktów w określonym czasie jej trwania.

Zasady:

  • Z boku (z lewej na prawą) przesuwają się przedmioty-obszary do umycia: toaleta, biurko, kabina prysznicowa itp. w prawym menu lub na dole ekranu (większy obszar) są wymienione produkty VOIGHT, których można użyć do usunięcia zabrudzeń z tych przedmiotów. 
  • Użytkownik dokonuje wyboru produktu i klika w przesuwający się przedmiot.
  • Można bonusować poprzez wybranie produktu i zastosowanie go jednocześnie do kilku przedmiotów. Przedmioty nie umyte nie powodują zakończenia rozgrywki gracza ale wybranie złego produktu skraca nieco czas do gry.
  • Jako dodatkowe utrudnienie lecą przedmioty, których nie można umyć (bomba, piasek ...)
  • Gra posiada kilka poziomów trudności – wyższy level to więcej linii produktów, które należy wybrać i umyć.

Zadanie wykonaliśmy, przetestowali (wielokrotnie) i z czystym sumieniem możemy wystawić grze VOIGHTa recenzję: wciąga!!! :)

Zespół IntraCOM.pl