Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / HokejLiga.pl - koniec I tercji

HokejLiga.pl - koniec I tercji

10 LIP 2013
hokejliga.pl - oficjalny portal ligi zawodowej hokeja w Polsce
Jak mogliście się dowiedzieć z kilku poprzednich aktualności jesteśmy sportowo uduchowioną firmą. Aktywnie uprawiamy siatkówkę i ostatnio piłkę nożną. Rozgrywamy nawet spotkania sparingowe z naszymi Klientami.

IntraCOM.pl przechodzi na zawodowstwo

Tym razem poszliśmy o krok dalej i rozpoczęliśmy współpracę z profesjonalnym sportem. Dla Polskiej Hokej Ligi Sp. z o.o. stworzyliśmy oficjalny portal ligi zawodowej hokeja na lodzie. Na hokejliga.pl znajdziecie najświeższe informacje z przygotowań do startu sezonu, blogi znanych postaci związanych z polskim (i nie tylko) hokejem oraz dane statystyczne poprzednich rozgrywek.

Jednak to nie wszystko, bo nasza praca nad portalem nie została zakończona. Podczas, kiedy  kluby i zawodnicy przygotowują się do startu, my również nie próżnujemy. Obecnie pracujemy nad drugą częścią realizacji projektu hokejliga.pl.

Przygotowania hokejliga.pl do startu sezonu

Nowa wersja portalu zostanie wzbogacona o wyniki rozgrywek oraz galerię video. Kto nie zobaczy bramki na żywo, będzie miał możliwość obejrzenia na spokojnie w domu. Pomysłów na dalszy rozwój nie brakuje, więc hokejliga.pl będzie zmieniać się z dynamiką równą wydarzeniom na tafli :)