Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / IV EDYCJA INTRACOMowego SZKOLENIA JUŻ W MAJU!!! ZAPRASZAMY!!!

IV EDYCJA INTRACOMowego SZKOLENIA JUŻ W MAJU!!! ZAPRASZAMY!!!

10 LUT 2014

Pomimo tego, że mamy środek lutego, pogoda za oknem skłania myśli ku wiośnie i gdzieś w głowie, wszystkim zaczynają kiełkować myśli o wiosennych wypadach na łono natury a może nawet o majowym długim weekendzie...

Nam ta piękna pogoda także przypomniała o bardzo ważnym dla naszej firmy i jej Klientów wydarzeniu, czyli corocznym Szkoleniu dla Redaktorów i Administratorów Urzędowych Serwisów Internetowych. Wiosna i szkolenie od trzech lat idą w parze i tak już chyba zostanie :)

W minionym roku szkolenie odbyło się w Nieborowie koło Łowicza . W tym roku chcemy postawić na lokalny patriotyzm i zaprosić wszystkich Państwa do nas na Śląsk, a konkretnie w malownicze okolice Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Zmieniliśmy także nieco termin szkolenia i zdecydowali, że będzie ono miało miejsce w połowie maja, gdyż doświadczenie poprzedniego roku pokazało, że czerwiec jest już miesiącem wybitnie urlopowym i niestety wielu z Państwa ta data kolidowała z prywatnymi wyjazdami.

Podsumowując:
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich naszych Klientów związanych z administracją publiczną na
IV EDYCJĘ SZKOLENIA DLA REDAKTORÓW I ADMINISTRATORÓW URZĘDOWYCH SERWISÓW INTERNETOWYCH,
które odbędzie się w połowie maja w okolicach Zawiercia.

Szkolenie tradycyjnie potrwa 3 dni i będzie obejmowało zagadnienia związane z zaawansowaną obsługą panelu InCMS oraz poprawnym wprowadzaniem treści. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i zagwarantować miło spędzony czas – kto był z nami w latach poprzednich, wie o co chodzi :)

A teraz wszyscy Państwo zapisują sobie w kalendarzach:
"połowa maja – czas zarezerwowany na szkolenie IntraCOM.pl"
a następnie czekają na bardziej szczegółowe informacje, które pojawią się już wkrótce!

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Zespół IntraCOM.pl