Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Internetowa Baza Usług Edukacyjnych

Internetowa Baza Usług Edukacyjnych

02 KWI 2013

W ramach naszej współpracy z administracją publiczną, realizujemy nie tylko witryny urzędowe ale także pomagamy przy realizacji projektów unijnych.

 

Aktualnie, wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Piotrkowie Trybunalskim tworzymy Internetową Bazę Usług Edukacyjnych (IBE), która ma na celu propagowanie kształcenia dla dorosłych oraz informowanie o dostępnych w na terenie powiatu piotrkowskiego usługach szkoleniowych.

 

IBE skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji i zdobywaniem nowej wiedzy.

Baza zawiera najważniejsze informacje o typach szkół, dostępnych w nich kierunkach kształcenia oraz zawodach, jakie można wykonywać po ukończeniu danego kierunku lub szkolenia.

Wszystkie informacje ułożone są przejrzyście w tabelach a w ich przeglądaniu pomaga rozbudowana wyszukiwarka. Dodatkowym atutem Bazy jest Wirtualny Doradca, który odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące możliwości poszerzania własnej wiedzy oraz samej IBE.

 

Internetowa Baza Usług Edukacyjnych to także darmowa promocja dla placówek oświatowych z terenu powiatu piotrkowskiego oraz wspaniałe narzędzie komunikacji pomiędzy osobami zainteresowanymi rozwojem zawodowym a szkołami, które taki rozwój umożliwiają.

 


Mamy nadzieję, że projekt IBE zdobędzie sympatię wśród swoich użytkowników i że będzie się nadal rozwijał, sukcesywnie obejmując swoim zasięgiem kolejne powiaty i województwa.

Zapraszamy na stronę http://www.ibe.puppiotrkow.pl/ do zapoznania się z Internetową Bazą Usług Edukacyjnych.