Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / IntraCOM i ustawa śmieciowa

IntraCOM i ustawa śmieciowa

16 LIP 2013

Najgorętszy temat ostatnich miesięcy, czyli ustawa śmieciowa, w bezpośredni sposób dotknął także Agencję Interaktywną IntraCOM.pl. Wszystko to za sprawą Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Alba S.A., dla którego przygotowaliśmy stronę internetową.

Jak się okazuje, nowe przepisy pociągają za sobą nie tylko konieczność segregacji śmieci, ale także większą dbałość o wizerunek firm wywożących odpady.

Odświeżona strona WPO Alba gromadzi całą przydatną wiedzę na temat warunków, sposobów i zasad wywozu śmieci z terenu Wrocławia i ościennych gmin. Przejrzysty układ i łatwa nawigacja pozwalają na szybkie znalezienie potrzebnych informacji.  Grafika, utrzymana w stonowanych szarościach i błękitach, nawiązuje do pozostałych witryn przedsiębiorstw wchodzących w skład Alba Group i jest przyjemna w odbiorze.

Witryna WPO Alba to kwintesencja prostoty i funkcjonalności. Mamy nadzieję, że ułatwi ona wszystkim Klientom przedsiębiorstwa odnalezienie się w zawiłościach przepisów nowoprzyjętej ustawy.

Wobec tego zapraszamy na stronę www.wroclaw.alba.com.pl i życzymy wszystkim zrozumiałych, nieskomplikowanych zasad segregacji (oraz żeby kubeczki po jogurtach myły się same) ;)