Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / IntraCOM na konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej

IntraCOM na konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej

24 MAJ 2013
PRCW dniach 22-24 maja 2013 w Katowicach odbyła się X Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej pod hasłem: "Zobacz jak zmienia się miasto".

Była to oczywiście doskonała okazja aby spotkać się z przedstawicielami administracji publicznej oraz podyskutować na wiele istotnych tematów dotyczących funkcjonowania administracji w Polsce, a także jej wizerunku w oczach klientów.

Konferencja dotyczyła 3 obszarów tematycznych:

  • nowych technologii i modeli  komunikacji
  • marketingu politycznego
  • oraz marketingu miejsc.

Nasza firma, jako jeden z partnerów i organizatorów przedsięwzięcia, także aktywnie wzięła udział w wydarzeniach odbywających się w Pałacu Goldsteinów i zaprezentowała swoje wystąpienie na temat wymogów dostępności serwisów urzędowych o wymownym tytule:
"Jak zrobić stronę www zgodną ze standardami i nie zwariować?

Jako specjaliści posiadający spore doświadczenie w kwestii tworzenia witryn dla administracji publicznej, przedstawiliśmy informacje zawarte w ustawie o interoperacyjności oraz skonfrontowaliśmy je z naszą dotychczasową praktyką.
Prezentacja miała miejsce podczas pierwszego dnia konferencji, poświęconego nowym technologiom i modelom komunikacji.

W trakcie trwania wydarzenia, mieliśmy okazję wystąpić w otoczeniu ekspertów z dziedziny PR oraz komunikacji społecznej, takich jak:

  • Ivetta Biały, Rzecznik prasowy Wojewody Mazowieckiego
  • Krzysztof Koj, Dziekan WSB w Poznaniu WZ w Chorzowie i trener biznesu
  • Płk dr Dariusz Kryszk, główny specjalista Departamentu Prasowo-Informacyjnego MON.

Zauważyliśmy, że pośród wielu ciekawych wykładów,  nasze wystąpienie także cieszyło się sporym zainteresowaniem, gdyż poruszało kwestie aktualnie ważne i bezpośrednio dotyczące jego odbiorców.

Mamy nadzieję, że wspólna analiza zagadnienia, jakiej udało się nam dokonać w trakcie konferencji, przyczyni się do coraz lepszej interpretacji wymogów i będzie miała odzwierciedlenie w tworzeniu dobrych, w pełni dostępnych serwisów internetowych.

Zespół IntraCOM