Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / IntraCOM vs. ChŚPWiK 3:3

IntraCOM vs. ChŚPWiK 3:3

02 LIP 2013

Udało się! Wczoraj w Chorzowie zremisowaliśmy z drużyną Chorzowsko Świętochłowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o. 3:3! To oznacza, że chyba jesteśmy w całkiem niezłej formie :) Ale – od poczatku...

Poniedziałkowy mecz planowany był od około miesiąca. Na początku czerwca drużyna Chorzowsko-Świętochłowickich Wodociągów zaproponowała nam mały siatkówkowy sparing, co oczywiście potraktowaliśmy jako kolejne wyzwanie oraz możliwość dobrej sportowej zabawy.

Od tamtego czasu, mądrzejsi o doświadczenia zdobyte w trakcie meczu z Elektrobudową SA, planowaliśmy, obmyślaliśmy taktykę, rozrysowywaliśmy ustawienia i zagrania oraz trenowaliśmy..... koszykówkę :) Zatem świetnie merytorycznie przygotowani i nieco gorzej pod względem fizycznym (chociażby dlatego, że w zespole naszych przeciwników, średnia wzrostu znacznie przewyższała naszą a może nawet średnią krajową), rozpoczeliśmy mecz z drużyną ChŚPWiK.

Początek nie był spektakularny i po dwóch przegranych setach myśleliśmy nawet, że chyba nie bardzo mamy szansę aby ugrać coś więcej. Jak się jednak okazuję, wzięliśmy przeciwnika podstępem i wytrzymałością (czyli mówiąc wprost, zaczekaliśmy aż przeciwnik się zmęczy) ;) Wtedy przystąpiliśmy do ataku i ratowania honoru IntraCOMowego zespołu. No i udało się – wyrównaliśmy w kolejnych setach i ostatecznie rozgrywka zakończyła się wynikiem 3:3.

Analizując sytuację, wydaje nam się, że oprócz bardziej satysfakconującego niż ostatnio wyniku, nasza gra znacznie podniosła także walory estetyczne i zyskała czynnik widowiskowości o czym świadczą nasze poobijane kolana i siniaki w najmniej oczywistych miejscach ;)

W każdym razie nam się podobało i mamy nadzieję, że zespół ChŚPWiK również był zadowolony.

Gdyby ktoś jeszcze spośród naszych Klientów chciał stanąć naprzeciw nam na boisku, to czekamy na zaproszenia!