Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / IntraCOM.pl na Forum Młodych

IntraCOM.pl na Forum Młodych

21 STY 2014
 

Z cyklu "Chwalimy się": IntraCOM.pl na Forum Młodych.

Czym jest Forum Młodych i organizowane przez nie spotkania gospodarcze?

Forum Młodych RIG to Komisja Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach skupiająca młodych, ambitnych ludzi, aktywnie wspierających działania Izby. Jest organizacją non-profit, działająca w oparciu o finansowanie sponsorów i bezinteresowną współpracę ludzi ze świata kultury, nauki i biznesu. Forum Młodych organizuje cykle spotkań przeznaczonych dla studentów oraz wszystkich młodych ludzi u progu kariery zawodowej interesujących się tematyką przedsiębiorczości. Spotkania Gospodarcze odbywają się cyklicznie w formie warsztatów, konferencji i seminariów pozwalających na czerpanie z doświadczenia zaproszonych gości.

Na XVIII spotkanie gospodarcze, które miało miejsce 4 grudnia 2013 roku, oprócz wielu znakomitych gości, zaproszony został także IntraCOM.pl pod postacią naszego Dyrektora Kreatywnego Grzegorza Lemantowicza. Wystąpił on w roli eksperta w panelu dyskusyjnym „Marketing szeptany - tajna broń przedsiębiorstwa czy nieuczciwa zagrywka?”

Podczas spotkania można było dowiedzieć się czym jest marketing szeptany oraz w jaki sposób wykorzystać go w celu pozyskania klienta. Rozmowa poruszała także kwestie etyczne związane z marketingiem szeptanym oraz jego negatywnymi skutkami.

 

 

Obok dowód uczestnictwa w spotkaniu... DYPLOM :)