Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / IntraCOM.pl popiera akcję Tak dla RIO!

IntraCOM.pl popiera akcję Tak dla RIO!

05 MAJ 2015

 

Powiedz TAK dla Rio 2016!

Gorąco zachęcany do przyłączenia się do akcji Tak dla Rio, którą aktywnie wspomagamy poprzez przygotowanie strony internetowej promującej przedsięwzięcie!

Co to jest akcja Tak dla Rio?

Tak dla RIO5 maja - w Dniu Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych ruszyła akcja #takdlario - wyraz wdzięczności paraolimpijczyków dla władz Telewizji Polskiej, która wskutek nacisku środowiska sportowców niepełnosprawnych poinformowała w ubiegłym tygodniu, że przeprowadzi transmisje z Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r. (polska telewizja jako jedna z nielicznych w Europie nie pokazała Igrzysk w Londynie z 2012 r., z których polscy paraolimpijczycy przywieźli 36 medali).

Jak wesprzeć polskich Paraolimpijczyków?

Aby dołączyć do petycji poparcia, wystarczy wejść na stronę: takdlario.pl i wypełnić krótki formularz. Zachęcamy też do publikowania filmów poparcia w mediach społecznościowych oznaczonych: #takdlario.

Kto już przyłączył się do przedsięwzięcia?

Już przed startem akcji z tej możliwości skorzystali przedstawiciele świata sportu i kultury, których filmy można zobaczyć na stronie takdlario.pl oraz na kanale projektu PARAOLIMPIJCZYCY w serwisie YouTube. Wśród tych, którzy już przyłączyli się do akcji są: Rafał Sonik, Piotr Żyła, Jerzy Dudek, Czesław Mozil, koszykarze TAURON Basket Ligi, Andrzej Bachleda, Monika Kuszyńska, Krzysztof Lijewski, Piotr Chrapkowski, Tomasz Majewski, Przemysław Babiarz, Paweł Korzeniowski, Czesław Jakubiec i Łukasz Czepiela.

Mamy nadzieję, że Wy także poprzecie akcję i razem z nami będziecie przed telewizorami kibicować sportowcom paraolimpijskim!