Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / IntraCOM.pl zawsze na czasie!

IntraCOM.pl zawsze na czasie!

28 CZE 2012

Lata doświadczeń w branży internetowej wyrobiły w nas nawyk szybkiego reagowania na zachodzące zmiany. Z tego powodu, gdy tylko Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej opublikowało dokument pt. „Wytyczne dotyczące standardów stron internetowych Urzędów Pracy. Wersja 1.0.”, zaangażowaliśmy najlepszych pracowników do wprowadzenia modyfikacji w oferowanych naszym Klientom rozwiązaniach. Prace zaowocowały powstaniem kompletnej oferty IntraCOM.pl na wykonanie strony www Urzędu Pracy w pełni zgodnej ze wskazaniami MPiPS.

Duże zmiany w oferowanych przez nas rozwiązaniach nie były konieczne, ponieważ wiele z przedstawionych kryteriów dotyczących dostępności i jakości kodu wdrażamy od wielu lat w realizowanych przez nas projektach.

Jak uzyskać informacje na temat oferty?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Wystarczy mail lub telefon, aby poznać nasze propozycje dla Państwa Urzędu. Chętnie przyjedziemy na spotkanie i przedstawimy jak nasz system sprawdza się w praktyce.

Na życzenie Klienta udostępniamy wersję demonstracyjną przykładowej strony Urzędu zgodnej z wytycznymi wraz z panelem administracyjnym InCMS.