Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Jak wigilia to tylko

Jak wigilia to tylko

15 GRU 2023

Nastał grudzień, czas podsumowań. Nejlepiej je zrobić w czasie wigili, która łączy i daje tą niesamowitą atmosferę.
Jeżeli choć troszeczkę znacie IntraCOM, to możecie się domyślić, że jeżeli pada pomysł wyjazdowej wigilii firmowej to jedynym miejscem mogą być … góry! Już drugi rok z rzędu spędzaliśmy ten magiczny wieczór w pięknych, polskich górach. Tym razem w schronisku PTTK na Stożku.

Wigilia firmowa w schronisku

Wigilia firmowa to wyjątkowa okazja do spędzenia czasu razem. Co lepiej wprawia w świąteczny nastrój niż wędrówka ośnieżonymi lasami, śnieg skrzący się w promieniach słońca i przepyszna kolacja w schronisku na szczycie Stożka?

miejsce wigilii firmowej

 Pogoda nas nie zawiodła - śnieg i słońce stworzyły niesamowite widoki niczym z bajki. A my korzystaliśmy z niej na całego. Po zdobyciu szczytu, całą firmą zjeżdżaliśmy na… dupolotach! W każdym z nas drzemie dziecko, więc zabawa była przednia.

 Po śnieżnych szaleństwach, z uśmiechami na twarzy zasiedliśmy do wspólnej wigilii. Nie zabrakło tradycyjnych potraw i góralskich specjałów. Musicie uwierzyć nam na słowo, że wszystko było pyszne.

Prezenty też zdobyły Stożek

W tym roku do naszej IntraCOMowej kolekcji dołączyła nowa flaga. Niemałą niespodzianką okazały się pierniczki w kształcie naszego logo (własnoręcznie stworzone przez nasz zespół). Jesteście ciekawi jak im wyszły? Sprawdźcie zdjęcia z wyjazdu !

nowa flaga

3 dniowa wigilia? Nie widzimy problemu :)

Miłośnicy gór nie przepuszczą żadnej okazji do zdobywania górskich szlaków, dlatego nie ograniczyliśmy się jedynie do wspinaczki na Stożek. Trzy dni przemierzania ośnieżonych szlaków, jeszcze bardziej wprawiły nas w świąteczny nastrój. 

 takie widoki mieliśmy na trasie

Oprócz górskich wędrówek, graliśmy w planszówki, które są wprost doskonałym sposobem na rozwijanie wyobraźni i pobudzanie kreatywności. A jak wiemy, dotleniony mózg myśli najlepiej ;)

Wszystko co dobre zbyt szybko się kończy, dlatego już planujemy kolejny wyjazd.

 intracomowe pierniczki