Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Jeśli nie strony internetowe, to co?

Jeśli nie strony internetowe, to co?

05 LUT 2013

Nasza firma, chociaż kojarzona głównie z budowaniem i obsługą serwisów internetowych, ma w swojej ofercie także inną działalność. Jednym z jej aspektów jest tworzenie prezentacji multimedialnych. Przykładem może być stworzona przez nas ostatnio prezentacja dla firmy Akces Obsługa Nieruchomości.

Firma zgłosiła się do nas z prośbą o wykonanie krótkiej reklamowej prezentacji przedstawiającej jej działalność oraz osiągnięcia. Nasza ekipa z zapałem zabrała się do pracy próbując sprostać niełatwemu zadaniu oraz presji czasu.

Burza mózgów, konsultacja pomysłów, instrukcje dla programistów i grafików przyniosły efekty w postaci zwięzłej ale pełnej treści, przejrzystej i przyjemnej w odbiorze prezentacji. Postawiliśmy na prostotę przekazu uzupełnioną unikatową grafiką, ciekawymi animacjami oraz odpowiednio dobranym podkładem dźwiękowym.

Całość została przekazana do naszej jednoosobowej mini-tłoczni i wypalona na płytach cd oraz uzupełniona o autorską grafikę naniesioną na płyty w technologii lightscribe, a następnie zapakowana do pudełek ze spersonalizowaną okładką.

Klient był zadowolony:)

Poniżej zamieszczamy efekty naszej pracy:)

Akces

05 LUT 2013