Koniec "monopolu"

24 LUT 2014
ForPOSTA.pl Krajowy Operator Pocztowy

„Świat ma co najmniej tysiąc wiosek i miast
list w życiu człowiek pisze co najmniej raz.

Ludzie zejdźcie z drogi bo listonosz jedzie
zamknij gaz, to co że za granicą wujka masz
Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie
hamuj bo, rower ten każdy tutaj dobrze zna
dostaniesz od wujka list

Ja wiem, kto w życiu myśli nie pisze nic
kto bardzo kocha pisze długi list

Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie
ciężka jest od listów torba listonosza dziś.
Ludzie zejdźcie z drogi bo listonosz jedzie
może ktoś na ten list czeka kilka długich lat
dostanie go właśnie dziś

Ludzie listy piszą zwykłe polecone
piszą, że kochają, nie śpią, klną, całują się
ludzie listy piszą nawet w małej wiosce
listy szare, białe, kolorowe...
kapelusz przed pocztą zdejm”

Jak śpiewali Skaldowie piszą, piszą... a kto ma największe potrzeby korzystania z usług pocztowych oraz kurierskich? Wiadomo - przedsiębiorstwa. Jak zapewne wszyscy wiecie w sektorze B2B i B2C krąży miesięcznie niesamowita liczba przesyłek...

Nie przynudzając już „suchymi” danymi mamy dla Was kolejny fakt (można go zobaczyć na właśnie oczy – nawet teraz). W ostatnich dniach zakończyliśmy realizację projektu dla firmy ForPOSTA, która doręczy przesyłki wszędzie, bo w końcu „Świat ma co najmniej tysiąc wiosek i miast”. Już teraz możecie drodzy przedsiębiorcy zapoznać się ze stroną ForPOSTA i już teraz możecie podziwiać dzieło ekipy IntraCOM.pl.

Dla Waszej wygody już na stronie głównej możecie zamówić listonosza...zatem na co czekacie? – chcecie by Wasze przesyłki docierały do odbiorców na czas, wiecie co robić ForPOSTA.pl i gotowe. Aaa i zapomnieli byśmy o najważniejszym – odbiorca przesyłki nie będzie czekał kilka lat na doręczenie, zawsze możecie sprawdzić czy listonosz przeszedł już przez ulicę, czy zbliża się by doręczyć przesyłkę, czy też obija się pod „monopolem” popijając zimną oranżadę dzięki monitorowaniu przesyłki na stronie ForPOSTA.pl.

Wszystkich myślących „precz z listonoszami czyhającymi z oranżadą ;) pod monopolem!” zapraszamy do rozpatrzenia propozycji firmy ForPOSTA i jednocześnie życzymy udanego Tłustego Czwartku – słodkości już zamówione?