Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Legenda o Miejskim Domu Kultury „Koszutka”

Legenda o Miejskim Domu Kultury „Koszutka”

17 MAR 2015
Widok strony MDK Koszutka
Za górami, za lasami – a w zasadzie po sąsiedzku, bo na Koszutce w Katowicach – leżało Królestwo, które słynęło z dużej ilości wydarzeń kulturalnych.

Legenda o Miejskim Domu Kultury „Koszutka”, bo tak nazywano to Królestwo, mówi, że ogłoszenia o wydarzeniach kulturalnych można było znaleźć m.in. na stronie internetowej. Pisano na niej o eskapadach wielkich podróżników, o koncertach znanych muzyków czy o artystach, którzy zachwycali swoimi talentami.

Czas jednak płynął... Technologie ewoluowały, a w międzyczasie Królestwo powiększyło się o Filię w Dębie, dlatego obwieszczono, że to najwyższy czas by serwis odświeżyć.

Zdecydowano, że nowa strona będzie w pełni dostępna dla osób niepełnosprawnych, a także przygotowana w wersji responsywnej ułatwiającej przeglądanie na smartfonach czy tabletach.

By nie zapomnieć o już zorganizowanych imprezach, zaproponowano utworzenie „kartki z kalendarza” z pełnym archiwum wydarzeń. Zadbano także o to, by skutecznie informować o zbliżających się nowych wydarzeniach – za pośrednictwem newslettera czy kalendarium wydarzeń.

Przygotowanie nowego serwisu internetowego powierzono rycerzowi herbu IntraCOM.pl. Po kilku tygodniach bojów, nową realizację przedstawiono publiczności...

W Królestwie zawrzało!

...

I tu historia się urywa. Dlaczego? Tego jeszcze nie wiemy, ale wiemy na pewno, że nową stronę Miejskiego Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach można zobaczyć pod adresem www.mdkkoszutka.pl.

PS. A może Ty wiesz, jakie są dalsze dzieje Królestwa...?