Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Nasze strony korporacyjne zostały nominowane do konkursu Złota Strona Emitenta!

Nasze strony korporacyjne zostały nominowane do konkursu Złota Strona Emitenta!

14 LUT 2019

Projekt za projektem, strona za stroną i mimo że przykładamy się na 200% do każdej realizacji to czasem mamy wrażenie że można zrobić coś jeszcze – a nawet, że można trzy razy lepiej. Czy słusznie? Okazuje się, z czego jesteśmy dumni, że niekoniecznie! Po raz kolejny wykonane przez IntraCOM.pl strony internetowe spółek giełdowych zostały wyróżnione. I to nie w byle jakim konkursie!

www.Elektrobudowa.pl oraz www.stalexport-autostrady.pl zostały nominowane do konkursu „Złota Strona Emitenta” w klasyfikacji „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”

Jest nam niezmiernie miło otrzymywać tego typu informacje, a przede wszystkim słyszeć od naszych Partnerów, że współpraca z agencją interaktywną IntraCOM.pl pozwala nie tylko spełnić założenia projektowe, a również mieć możliwość dołączania do najlepszych firm, dysponujących znacznie większymi budżetami. Stajemy w ten sposób na czele trendów w przejrzystości, dostępności i jasności przekazu informacji ze swoich spółek. Oczywiście to Elektrobudowa SA i Staleksport Autostrady SA oraz ich doskonała polityka przekazywania informacji giełdowych wraz z pracą całego zespołu redakcyjnego pozwalają stanąć w szranki z największymi.

XII EDYCJA KONKURSU ZŁOTEJ STRONY EMITENTA

W corocznym konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych o nazwie „Złota Strona Emitenta” oceniane są strony internetowe spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. Celem konkursu jest wyłonienie spółek, które cechują się największą funkcjonalnością, zawartością, aktualnością a dodatkowo za jakość i różnorodność komunikacji. W nagrodę za wygraną w konkursie spółki mogą otrzymać aż 2 statuetki, które są ogromnym wyróżnieniem dla nich samych a przede wszystkim dla firmy, która zaprojektowała serwis internetowy.

Stalexport Autostrady

Co robimy aby nasze strony startowały w tego typu wydarzeniach?

Stworzenie „po prostu” strony internetowej to żaden wyczyn przy możliwościach dzisiejszej technologii dlatego nim rozpoczniemy jakiekolwiek działania zadajemy sobie między innymi następujące pytania:

  1. Co jest celem strony internetowej?
  2. Jakie zadania ma spełniać strona internetowa?
  3. Kto jest odbiorcą strony internetowej?
  4. Jakie dodatkowe funkcje może posiadać strona internetowa?
  5. Jak urzeczywistnić pomysł naszego Klienta – spółki notowanej na giełdzie?
  6. Jaki maksymalny poziom dostępności może spełniać strona internetowa?
  7. Co można jeszcze zrobić aby poprawić jakość, czytelność, widoczność strony internetowej?

Takich i podobnych pytań zadajemy sobie dziesiątki o ile nie setki przy realizacji każdego projektu strony www, dzięki czemu nie robimy dosłownie nic aby startować w podobnych konkursach gdyż nasze rozwiązania są same zauważane przez organizatorów wydarzeń.

Elektrobudowa SA

Chcesz aby Twoja strona brała udział w konkursach?
Zrób ja razem z nami!

Twoja firma ma nieaktualną stronę? Spółka w której pracujesz zapomniała o czymś takim jak internet? Zadzwoń do nas aby umówić się na rozmowę przy kawie lub herbacie kojącej nerwy! Nasi specjaliści dopasują rozwiązania do Twoich możliwości i za kilka tygodni lub miesięcy będziesz mógł cieszyć się nowymi, dedykowanymi rozwiązaniami wprost dla Twojej firmy czy spółki.

Strona internetowa dla spółki giełdowej to jest wyzwanie,
któremu chętnie znów sprostamy.

Znamy się już na tym. Zaufaj specjalistom i zadzwoń do agencji interaktywnej IntraCOM.pl