Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Nie tylko strony www...

Nie tylko strony www...

02 SIE 2012

W IntraCOM.pl tworzymy rozwiązania dopasowane pod indywidualne potrzeby Klienta nie tylko w zakresie stron www, ale także innych aplikacji. Razem z działem informatyki Mostostalu Zabrze - Holding S.A. opracowaliśmy i wdrożyliśmy Bazę Zapytań Ofetowych.

Celem powstania tego systemu jest uprządkowanie i usprawinienie komunikacji pomiędzy spółkami Grupy w kwestii spływających do nich zapytań ofertowych. Jedna, spójna baza pozwoli na efektywne zarządzanie zasobami i delegowanie do wybranych zadań pracowników o najodpowiedniejszych kwalifikacjach.

Baza jest prosta w obsłudze, a interfejs niezwykle intuicyjny. Całość oczywiście przygotowana jest na podstawie naszego autorskiego rozwiązanie – panelu InCMS 6.0. Nad całością działania systemu czuwają administratorzy, mający możliwość tworzenia nieograniczonej ilości kont wraz z dzieleniem praw dostępu do poszczególnych modułów. Dzięki umieszczeniu jej na serwerach Klienta dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca. Można pracować w biurze, w domu, w podróży oraz w środku nocy. Chociaż tego ostatniego użytkownikom nie życzymy ;)