Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / "Nie wytłumaczysz...." - czyli II Edycja szkolenia IntraCOM.pl

"Nie wytłumaczysz...." - czyli II Edycja szkolenia IntraCOM.pl

29 MAJ 2012

 

Czemu "nie wytłumaczysz"? Nie dajcie się zmylić, to tylko myśl przewodnia jednej z gorących, pozapanelowych dyskusji ;) Na samym szkoleniu wszystko zostało wytłumaczone od początku do końca, a prace warsztatowe obficie zaowocowały nowymi pomysłami w zakresie urzędowych stron www oraz Biuletynów Informacji Publicznej.

 

Oto kilka informacji z II Edycji szkolenia dla administratorów i redaktorów urzędowych stron www.
Po szczegółowe i pozakulisowe relacje radzimy zgłosić się bezpośrednio do uczestników :)

W poprzednim tygodniu odbyła się "II Edycja szkolenia dla administratorów i redaktorów urzędowych stron www", której organizatorem był oczywiście IntraCOM.pl. Zgodnie z planem nasze szkolenie odbyło się nad przepięknym Zalewem Sulejowskim w samym centrum Polski.

Wraz z pogodą na zamówienie, w niesamowicie sprzyjającej atmosferze, rozmawialiśmy z Pracownikami Urzędów m. in. na tematy:

  • nowych rozwiązań w InCMS;

  • zakresu informacji prezentowanych na BIP;

  • dostępności stron dla osób niepełnosprawnych;

  • "Wytycznych dotyczących standardów stron internetowych Urzędów Pracy. Wersja 1.0." opracowanych przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej;

  • edycja grafiki bitowej i tworzenie animacji komputerowych (Adobe Photoshop, Adobe Flash).

Tak jak się spodziewaliśmy spotkanie okazało się prawdziwą kopalnią wiedzy zarówno dla osób szkolonych jak i szkolących. Długie dyskusje przyniosły odpowiedzi na wiele pytań uczestników dotyczących kwestii zarządzania informacją na www oraz nowych standardów dla witryn Urzędów Pracy wdrażanych przez MPiPS. Wspólnie opracowaliśmy optymalne rozwiązania, które dostosują do nich serwisy naszych Klientów.

W chwilach wolnych od warsztatów cieszyliśmy się urokami okolicy, którą dokładnie zwiedziliśmy zarówno za dnia jak i w nocy. Mieliśmy także przyjemność odwiedzić "Groty Nagórzyckie" – XVIII wieczną kopalnię piasku. Oprócz ciekawych wrażeń zapewniła nam miłą odmianę temperatury. Wewnątrz (kilkanaście metrów pod ziemią) było 7-8°C , co mocno kontrastowało z 30°C na zewnątrz.

Oficjalnie informujemy, że II edycja naszego szkolenia dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, za dobrą współpracę. Do zobaczenia za rok!

Nie poprzestaniemy na II edycji... Już teraz zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez IntraCOM.pl. Wszystkie informacje będą pojawiać się z wyprzedzeniem na naszej stronie interentowej...

"Oj tam... Oj tam... wszystko da się wytłumaczyć" :)