Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Niespodzianki na rok 2013 od IntraCOM.pl

Niespodzianki na rok 2013 od IntraCOM.pl

03 STY 2013

W nowy rok wkraczamy z rozmachem. Nie chcemy, aby Państwa współpraca z IntraCOM.pl kończyła się wraz z pomyślnym wdrożeniem witryny. Dlatego stale rozwijamy nasze produkty i wprowadzamy innowacje do już opracowanych rozwiązań. Dla naszych Klientów (i nie tylko) z Powiatowych Urzędów Pracy przygotowaliśmy kilka niespodzianek.

Aktualizacja mechanizmów stron internetowych

Zaczynamy od aktualizacji waszych witryn internetowych wykonanych zgodnie z wytycznymi MPiPS. Oto najważniejsze z wprowadzonych zmian:

  • zwiększyliśmy funkcjonalność wyszukiwarek ofert pracy i form aktywizacji;

  • dodaliśmy nowe pola banerowe;

  • zoptymalizowaliśmy mechanizm wgrywania plików na serwer.

Nie zamierzamy na tym poprzestać i już wkrótce pojawią się indywidualne szablony wprowadzania form aktywizacji – ta rozbudowa witryny (podobnie jak kolejne) również będzie gratis do wykonanej przez nas strony internetowej.

Szkolenie 2013 – praktyczne porady dla redaktorów i administratorów www

Nową, świecką tradycją stało się szkolenie dla naszych Klientów, na którym w sprzyjającej atmosferze dzielimy się wiedzą na temat tworzenia stron www, grafiki komputerowej oraz zmian prawnych. Zobacz relację z edycji 2012!

W tym roku chcemy się skupić m.in. na zaawansowanej obsłudze InCMS dla redaktorów i administatorów naszych serwisów. Pokażemy w jaki sposób przy pomocy już zaimplementowanych narzędzi osiągnąć efekty podpatrzone w Internecie na najlepszych portalach.

Szkolenie odbędzie się w maju 2013. Więcej szczegółów podamy wkrótce, ale zachęcamy, aby już zarezerwować sobie termin w kalendarzu.

 

Nie jesteś Klientem IntraCOM.pl? Nic straconego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak rozpocząć współpracę, a Ty także skorzystasz z powyższych bonusów.