Nowa strona LEAR!

27 LIS 2014
 

Lear Corporation Poland to ogólnoświatowa korporacja i nasz klient, z którym współpracujemy od wielu lat.

Jakiś czas temu zostaliśmy zaproszeni do wspólnego przebudowania serwisu internetowego Lear, w celu unowocześnienia go oraz nadania standardów obowiązujących strony oddziałów wchodzących w skład korporacji. Modyfikacji zostało poddane dokładnie wszystko. Największe zmiany widoczne są oczywiście w szacie graficznej strony oraz w zastosowanym układzie i sterujących nim mechanizmach.

 

Na nowej stronie Lear zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania informatyczne, które obecnie opanowały przestrzeń internetu, takie jak:

  • One page website oparta o parallax: wszystkie najważniejsze informacje zebrane są w graficznej formie na jednej podstronie, na której podczas przewijania w dół widać efekt ruchomego tła. Jako główny nośnik informacji wykorzystane zostały duże zdjęcia wysokiej rozdzielczości oraz proste, wyraźne czcionki

  • Drop down menu: menu w nagłówku opracowane jako belka z rozwijanymi w dół pozycjami

  • Wersja responsywna: strona sama rozpoznaje rozdzielczość urządzenia, na którym ma zostać wyświetlona i dostosowuje do niego odpowiednią wersję, w której elementy strony odpowiednio się zmieniają wizualnie i układają w celu osiągnięcia większej funkcjonalności i prostoty korzystania

  • Oparcie strony o HTML5 i CSS3

  • Minisite: wyodrębniona mini-strona WWW dla projektu Praktyczny Start

  • Flat i minimal design: możliwie prosta i przejrzysta grafika strony, dwuwymiarowość, duże znaczenie koloru

  • Formularze zgłoszeniowe: mechanizmy pozwalające na zgłoszenie kandydatury na wybrane oferty pracy, staże i warsztaty.

 

Nowa strona dzięki swojej funkcjonalności i walorach wizualnych szybko zyskała uznanie wśród użytkowników, którzy już dzień po uruchomieniu, z powodzeniem korzystali z opcji zapisów na warsztaty oraz wysyłali zgłoszenia na oferty pracy.

Jesteśmy pewni, że w nowej odsłonie, witryna Lear Corporation Poland będzie doskonałą wizytówką firmy oraz narzędziem do sprawnej komunikacji pomiędzy nią a użytkownikami serwisu.

Zapraszamy na www.lear.pl !