Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Nowa strona dla DPS w Rzetni

Nowa strona dla DPS w Rzetni

12 LIP 2013
 

Kilka dni temu pisaliśmy o współpracy IntraCOMu z zawodową Ligą Hokaja a już dziś możemy pochwalić się kolejnym projektem, przy którym dane nam było pracować. Tym razem był to projekt o typowo społecznym wydźwięku, gdyż przez ostatnie dni pracowaliśmy nad witryną dla DPS w Rzetni.

Co ją wyróżnia?

  • Strona Domu Pomocy Społecznej w Rzetni jest prosta i przejrzysta.
  • Grafika utrzymana jest w ciepłych odcieniach brązu i pomarańczu.
  • Zastosowana czcionka o większym niż standardowo rozmiarze, została dobrana z myślą o mieszkańcach i osobach odwiedzających stronę.
  • Krótkie menu pozwala na intuicyjne poruszanie się po zawartosci WWW a duży, rzucający się w oczy nagłówek ze zmieniającymi się zdjęciami i mottem Domu Pomocy Społęcznej w Rzetni, podnosi walory estetyczne witryny oraz urozmaica i ożywia stronę główną.

Chyba z czystym sumieniem możemy (nieco nieskromnie ;) powiedzieć, że jest to aktualnie jedna z najlepszych stron www domów pomocy społecznej w Polsce.

Bezsprzecznie jej dodatkowym atutem jest zastosowanie nowego panelu administracyjnego InCMS w wersji 7.0, który wdrożyliśmy w tej realizacji jako w jednej z pierwszych.

Wyposażeni w najnowsze narzędzie do edycji treści, redaktorzy witryny DPS Rzetnia, będą mogli sprawniej zarządzać jej zawartością.

Mamy nadzieję, że nowa witryna internetowa DPS Rzetnia będzie doskonałym źródłem informacji o Domu i jego Mieszkańcach, a także miejscem zapisywania jego historii. Chcielibyśmy aby  przyczyniła się ona do propagowania działalności Domu i jego rozwoju, a także do pozyskiwania nowych sponsorów.

Cieszymy się, że mamy wśród grona naszych Klientów tak szlachetnych ludzi, których pasją i celem jest pomaganie innym. Liczymy na to, że współpraca między nami nadal będzie przebiegać w równie miłej jak do tej pory atmosferze.

Z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy DPS Rzetnia oraz jego Mieszkańców
i zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.dpsrzetnia.pl

Zespół IntraCOM.pl