Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Nowa strona dla PRC

Nowa strona dla PRC

05 CZE 2013

Uwaga, już jest!

W sieci pod adresem www.prc.pl jest już nowa strona Grupy PRC.

Witryna agencji public relations jest naszą ostanią realizacją, wykonaną w ekspresowym tempie jednak z nieodłączną nam dbałością.

Czym wyróżnia się nowa witryna Grupy PRC?

  • Strona oparta jest o szablon Kronos, który
    dostosowaliśmy pod względem kolorystycznym do barw używanych przez naszych Klientów. Dodaliśmy też elementy graficzne dopasowane do specyfiki branży agencji PRC i rozbudowaliśmy poszczególne działy o niezbędne informacje, przedstawione w łatwo przyswajalny i czytelny sposób.
  • Witryna składa się z 6 działów umieszczonych równorzędnie na jednej podstronie i posiada zakotwiczone w stałym miejscu proste menu, przy pomocy którego szybko można przemieszczać się po serwisie bez konieczności przewijania go.
  • Ponadto serwis posiada popularną ostatnio formę "Single Page", przez co doskonale wpasowuje się w panujące trendy. Pomimo typowo informacyjnej funkcji, nie brakuje w nim elementu humorystycznego i kreatywnego w postaci obracanych zdjęć pracowników agencji PRC.
  • Strona jest minimalistyczna i ma charakter wizytówkowy, zawiera maksimum treści przy minimalnej powierzchni tekstu. W sposób intuicyjny prowadzi przez najważniejsze wiadomości o naszym Kliencie. Duże i wyraźnie piktogramy są łatwo rozpoznawalne, przez co pozwalają na sprawne zorientowanie się w działalności Grupy PRC. Witrynę przegląda się szybko i równie szybko przyswaja się najbardziej istotne dane.

Nowa strona Grupy PRC lest lekka, estetyczna i wizualnie przyjemna w odbiorze. Spełnia wszystkie zasady nowoczesnej strony internetowej, której się nie czyta z mozołem aby odnaleźć jeden interesujący nas szczegół, ale którą się ogląda i co najważniejsze, zapamiętuje.