Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Nowa strona dla Urzędu Miasta Ciechanów

Nowa strona dla Urzędu Miasta Ciechanów

13 WRZ 2016
 

Zapraszamy do odwiedzenia niedawno uruchomionej nowej strony wykonanej dla Urzędu Miasta Ciechanów.

Nowa strona przygotowana została według najnowszych i obowiązujących standardów w tworzeniu stron www. Projekt jest prosty, przejrzysty utrzymany w ciemnoniebieskich barwach i wykonany w ten sposób by jak najbardziej ułatwić nawigacje – dojście do konkretnej informacji nie zabiera więcej niż trzy kliknięcia myszką.

Tak jak wszystkie nasze strony tworzone dla administracji, nowa strona Urzędu Miasta Ciechanów jest w pełni przystosowana do obsługi przez osoby niepełnosprawne zgodnie z wymaganiami WCAG 2.0.

Na stronie po kolei znajdziemy slider z aktualnościami, galerie zdjęć oraz filmów, przewijany pasek ikon prowadzących do konkretnych najczęsciej odwiedzanych podstron, newsletter oraz stopke zawierającą wszelkie dane kontaktowe Urzędu.

Należy tutaj wyróżnić informacje, że nowa strona UM Ciechanów jest pierwszą stroną z nowym, napisanym całkowicie od zera kalendarium. Od teraz jest to lista tylko tych dat, w których jest zapisane jakieś wydarzenie. Po najechaniu myszką na konkretną date pojawia się animacja wraz z kolorem kategorii wydarzenia. Na tej samej zasadzie działa nowy kalendarz prezydenta.