Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Nowa strona internetowa Straży Miejskiej w Katowicach

Nowa strona internetowa Straży Miejskiej w Katowicach

09 MAR 2015
Początek 2015 roku obfitował w IntraCOM.pl w duże projekty, które wymagały czasu i zaangażowania. Minione 2,5 miesiąca spędziliśmy na intensywnej pracy twórczej, zatem teraz przyszedł czas, aby pochwalić się jej efektami.

Jednym z ciekawszych projektów, których mieliśmy okazję się podjąć, jest nowa strona internetowa Straży Miejskiej w Katowicach.

Zaprojektowana w sposób bardzo nowoczesny, oryginalna i wyróżniająca się na tle innych stron podobnych jednostek, nowa witryna doskonale koresponduje z wizerunkiem katowickiej Straży, która podejmuje bardzo wiele działań aby skutecznie uzupełniać działania policji i być blisko mieszkańców.

Strona wykorzystuje popularne obecnie efekty one-page website oraz parallax. Istotną rolę pełnią duże zdjecia zastosowane w przewijanym nagłówku oraz oryginalny sposób prezentowania aktualności i statystyk na stronie głównej. Witryna jest przejrzysta i zgodna z panującymi trendami, a poprzez to interesująca oraz funkcjonalna.

Serwis jest także responsywny oraz zgodny z zasadami WCAG 2.0, co czyni go dostępnym dla szerokiej rzeszy użytkowników.

Zapraszamy do obejrzenia nowej strony Straży Miejskiej w Katowicach!

Można zapoznać się na niej z wieloma interesującymi faktami z działalności Straży oraz nacieszyć wrażeniami estetycznymi.*

*A jeżeli ktoś ma ochotę poprzechadzać się pod Katowickim Spodkiem jak komendant przed swoją drużyną, to także można;)