Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Nowoczesny Urząd - INTERAKTYWNE TABLICE MULTIMEDIALNE BIP

Nowoczesny Urząd - INTERAKTYWNE TABLICE MULTIMEDIALNE BIP

13 KWI 2015
 

W naszej ofercie pojawił się nowy produkt - INTERAKTYWNE TABLICE MULTIMEDIALNE BIP przeznaczone dla wszystkich jednostek, których obowiązkiem jest udostępnianie informacji publicznej.

INTERAKTYWNE TABLICE MULTIMEDIALNE BIP są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, którzy na codzień publikują ogłoszenia w BIuletynach Informacji Publicznej, co wymaga zachowania odpowiedniej procedury postępowania.

Tradycyjny sposób prezentowania ogłoszeń wymaga udokumentowania daty ich pojawienia się na tablicy oraz daty usunięcia po upływie terminu ważności, co najczęściej dowodzone jest poprzed fotografowanie wywieszonych ręcznie kartek i powoduje konieczność ciągłego kontrolowania stanu tych ogłoszeń.

INTERAKTYWNE TABLICE MULTIMEDIALNE BIP robią to wszystko automatycznie!Są w pełni zintegrowane z systemem InCMS, w którym odkładają się informacje o stanie poszczególnych ogłoszeń. System steruje pojawianiem się aktualnych ogłoszeń oraz zdejmowaniem tych nieaktualnych. Daje też możliwość szybkiej ich modyfikacji oraz posiada pełen rejest zmian z możliwością wydruku terminów publikacji. Odpowiada również za możliwość prezentowania plików pdf, wyświetlania wirtualnych wycieczek lub planu urzędu oraz możliwość przeszukiwania książki teleadresowej.

INTERAKTYWNE TABLICE MULTIMEDIALNE BIP to nowoczesne rozwiązanie oszczędzające Wasz czas oraz ułatwiające pracę!

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której prezentujemy interaktywne tablice w miejscu ich użytkowania oraz do kontaktu z nami aby dowiedzieć się więcej o możliwości zakupu i wykorzystania tego typu rozwiązań.