Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Onepage strony firmowej czy też nie?

Onepage strony firmowej czy też nie?

08 MAR 2024

Kreowanie marki

Kolejny klient zaufał nam w niezwykle ważnej kwestii jaką jest budowanie marki. Tak już z nami jest, że każdy nowy projekt budzi w nas ekscytację – to pewnie skutek uboczny pracy z pasją :) Dlatego musimy to z siebie wyrzucić…

W zwyczaju mamy dawać znać co się u nas dzieje, tak więc, może troszkę żeby się pochwalić, opowiemy w kilku słowach o nowym logo oraz responsywnej stronie internetowej dla Firmy BlitzBlankService działającej na rynku austriackim.

Nasze działania były zarazem łatwe i wymagające, a to połączenie, które lubimy najbardziej.

Kreatywny projekt strony internetowej

Ze względu na fakt, że to pierwsza strona internetowa klienta wyobraźnia naszego grafika nie napotkała ograniczeń. Taka sytuacja daje nam duże pole do popisu - klient nie ma jeszcze identyfikacji wizualnej i przyzwyczajeń, które często blokują wybory tylko ze względu na to że „a wcześniej było tak…”. Dla całego zespołu projektowego taka realizacja zwiększa możliwości. Możemy wyjść z utartych szlaków, bawić się realizacją, a to otwiera zupełnie nowe drogi działania.

Z drugiej strony, oczekiwania klienta bywają enigmatyczne, a często wręcz nieznane (nawet dla niego samego). Jedno jest pewne - oczekuje rozwiązania najlepszego dla siebie pod każdym względem. Nieakceptowalne są rozwiązania uniwersalne, ponieważ każda marka jest wyjątkowa, dlatego jej kreowanie i wzmacnianie wizerunku nie może być sztampowe.
Z tego powodu na tym etapie wkraczają doradcy klienta IntraCOM.pl, którzy pomagają odkryć, czego realnie potrzebuje dana firma i jak najsprawniej wdrożyć to w życie.

Podsumowując, wolna ręka projektantów oraz cenne doświadczenie doradców równa się szyty na miarę projekt. I taki właśnie projekt otrzymała firma BlitzBlankService.

 Nowoczesna responsywna strona internetowa

Niestandardowa strona firmy sprzątającej na rynek austriacki

Ale miało być krótko… zgodnie z oczekiwaniami klienta, zaprojektowaliśmy logo i stworzyliśmy nieskomplikowaną stronę internetową, która na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie onepageowego rozwiązania, ale nie do końca tak jest. Strona skrywa w sobie wiele zastosowanych rozwiązań, a jej struktura jest rozwinięta bardziej niż na to wskazuje pierwszy rzut oka. Sprawdźcie sami https://www.blitzblankservice.at/.

Strona internetowa pełna niespodzianek

Strona posiada bogatsze wnętrze niż byśmy się tego spodziewali, zarówno od strony projektowej, jak i merytorycznej. W swoim zamierzeniu oferuje nie tylko ładny nowoczesny wygląd, jej głównym celem jest promocja marki BlitzBlankSerwice na rynku i dotarcie do nowych klientów. Jak to osiągnąć?

Pozycjonowanie strony internetowej = świetna promocja marki

Standardowy onepage nie stwarza przestrzeni do dobrego wypozycjonowania strony internetowej, dlatego zastosowaliśmy nieszablonowe rozwiązania, które sprawiają że strona jest przyjazna dla użytkowników a zarazem dostosowana do zerojedynkowych algorytmów Google. Właśnie z tego powodu strona wygląda jak onepage, ale jej struktura jest znacznie bardziej rozbudowana.

Nowoczesna strona internetowa firmy sprzątającej

Dedykowana strona internetowa dla BlitzBlankService została wykonana według najnowszych standardów, oparta na autorskim Systemie Zarządzania Treścią InCMS. Jego obsługa jest na tyle prosta, że wystarczy zaledwie krótkie szkolenie by klient samodzielnie zarządzał swoją stroną internetową. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć dalszy rozwój strony.
BlitzBlankService to profesjonalna firma z wieloletnimi tradycjami, jednak do tej pory ograniczająca się jedynie do tradycyjnych środków reklamy. W dzisiejszej rzeczywistości pomijanie marketingu internetowego, a także sama nieobecność w przestrzeni sieciowej drastycznie ogranicza rozwój i dochody firmy. Dlatego stworzenie identyfikacji wizualnej marki oraz wkroczenie na rynek Internetu był naturalną koleją rzeczy.

To kolejny krok, który postawili pewnie i stabilnie dzięki wykorzystaniu najlepszych do tego narzędzi, czyli profesjonalnej Agencji Interaktywnej intraCOM.pl.

Jeśli i twoja firma potrzebuje doractwa w kreowaniu swojej marki skontaktuj się z nami +48 32 351 82 50

HAUS & WOHNUNGSREINIGUNG