Opłaty na A4

20 LIP 2018

Czy widzieliście już odświeżoną stronę internetową Autostrady A4?

Nowa szata graficzna witryny idealnie współgra z odświeżonym logo!

strona internetowa Autostrada A4 - realizacja IntraCOM.pl

Przypatrzcie się też koniecznie systemowi odroczonego zakupu KartA4 i A4Go. Został on opracowany przez IntraCOM.pl we współpracy z działem marketingu STALEXPORT AUTOSTRADA MAŁOPOLSKA S.A. Głównym jego zadaniem jest obsługa Klientów, którzy nie mogą korzystać z natychmiastowych płatności internetowych, a działają w oparciu o dokumenty PRO FORMA.

System obsługiwany jest przez centralę spółki jak również dostępny jest na stanowiskach obsługowych obu punktów poboru opłat na A4. Dzięki możliwości zakładania własnych kont użytkownika stworzyliśmy funkcjonalność zakupu jak i doładowywania urządzeń pokładowych. Dodatkowo opracowany został system przepływu zamówień, opłat oraz wysyłek lub wydawania A4Go.

Jeżeli chcecie poznać bliższe szczegóły realizacji strony WWW dla Stalexportu, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

system zakupu KartA4 i A4Go

Opracowana funkcjonalność strony internetowej uzyskała tak wysoką skuteczność, że niezamierzenie odebrała część ruchu z serwisu https://www.karta4go.pl/ Sprawdź sam, czy jest to najwygodniejszy sposób zakupu przejazdu przez A4 dla dużych i małych firm.

formularz zamówienia A4Go

https://www.autostrada-a4.com.pl/oplaty/sklep