Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Pan kotek był chory

Pan kotek był chory

29 SIE 2013
  "Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku,
I przyszedł kot doktór: Jak się masz koteczku!
Źle bardzo... i łapkę wyciągnął do niego.
Wziął za puls pan doktór poważnie chorego,
I dziwy mu śpiewa: zanadto się jadło,
Co gorsza, nie myszki, lecz szynki i sadło;
Źle bardzo... gorączka! źle bardzo, koteczku!
Oj, długo ty, długo, poleżysz w łóżeczku (...)"
  Stanisław Jachowicz

Wielkimi krokami zbliża się sezon jesienny a razem z nim przeziębienia, grypy i wszelkie inne wstrętne choróbska właściwe tej porze roku. Na szczęście my w IntraCOMie jesteśmy przezorni i sprytniejsi od Kotka z bajki przytoczonej powyżej i dlatego wiemy, że warto mieć dobre układy ze służbą zdrowia i jakiegoś zaprzyjaźnionego lekarza w pobliżu (przezorny zawsze ubezpieczony). Dlatego postanowiliśmy odświeżyć naszą znajomość z dr Poszem, który co prawda jest alergologiem ale na przeziębienie też prawadopodobnie coś poradzi (w końcu zarówno przy przeziębieniu jak i przy alergii, największym problemem jest zazwyczaj katar) :)

Razem ze znajomością odświeżona została strona internetowa Pana Doktora, która zyskała zupełnie nową szatę graficzną. Zmieniła się kolorystyka i sposób nawigacji po stronie. Wszystkie elementy zostały poddane liftingowi i przeedytowane a brakujące dane uzupełnione. Nowa witryna jest prosta, nowoczesna i przyjazna niczym gabinet dr Posza.

Zatem w tym roku, zarówno alergii jak i grypie mówimy stanowcze nie! Gdyby jednak mimo to coś Was dopadło to... wiecie gdzie szukać porady! :)

Zespół IntraCOM.pl (na szczęście nadal cały i zdrowy) :)