Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Przemyślenia poSZKOLENIOWE

Przemyślenia poSZKOLENIOWE

01 LIP 2013

Od zakończenia III Edycji Szkolenia dla Redaktorów i Administratorów Urzędowych Serwisów Internetowych minęły już 2 tygodnie.

Po uporaniu się z pracą, która czekała na nas w siedziebie firmy w Katowicach, mamy nareszcie możliwość, aby powspominać te 3 intenstywne dni spędzone w Nieborowie w przemiłym towarzystwie Uczestników naszego szkolenia.

Zdążyliśmy już przejrzeć zdjęcia, wymienić się opiniami o miejscu, opowiedzieć wszystkie zasłyszane żarty, a także podzielić się doświadczeniem zdobytym w trakcie spotkania z Pracownikami urzędów pracy. Przeanalizowaliśmy także ankiety oceniające nasze szkolenie i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tak dobrym odbiorem ze strony słuchaczy.

Nasze wnioski przedstawiają się następująco:

  • Okazuje się, że jesteśmy niczym prymusi w szkole, którzy mogą pochwalić się świadectwami z samymi piątkami i szóstkami :)
  • Właściwie jedyne negatywne opinie na temat wyjazdu zebrały wszechobecne w Nieborowie komary ale niestety nie były one chętne do współpracy i nie udało nam się im wyperswadować, że przez te 2 wieczory mogłyby zrobić sobie oczyszczającą głodówkę ;)

Mamy jednak nadzieję, że pomimo tej drobnej niedogodności, wszyscy Uczestnicy szkolenia byli zadowoleni z wyjazdu i zapamiętają zarówno jego właściwą merytoryczną część, jak i wspólne wieczory integracyjne przy grillu i ognisku.

Wierzymy, że obustronna wymiana doświadczeń i opinii, zaowocuje jeszcze lepszą współpracą pomiędzy naszą firmą a urzędami pracy i będzie miała odzwierciedlenie w bardziej funkcjonalnych i intuicyjnych stronach internetowych.

Dla nas było to kolejne cenne doświadczenie oraz okazja do poznania się nawzajem i nawiązania bliższych relacji.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Uczestnikom za uwagę, wspólnie spędzony czas oraz za pozytywne opinie o przygotowanym przez nas szkoleniu. Mamy nadzieję, że ten czas był dla Was tak samo cenny jak dla nas i że zachęcił Was do pracy w InCMS. 

Zachęcamy Was także do spotkań z nami podczas kolejnych edycji szkolenia – następna już na rok!

Zespół IntraCOM.pl