Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Przygotowania przedświąteczne

Przygotowania przedświąteczne

06 LIS 2012

Atmosfera świąteczna już powoli zaczyna się zakradać na ulice miast, na wystawy sklepów, do firm - zarówno dużych jak i tych całkiem malutkich... Zanim się obejrzymy świąteczne nastroje śmiałymi krokami wejdą w wielkich czerwonych butach do naszych domów. Okaże się wtedy, że czasu jest już malutko, albo zupełnie nam go brakuje, a tu jeszcze trzeba zrobić tak dużo.
Nie zapominajmy, że wirtualny świat też ma święta, jeszcze chwila i na większości odwiedzanych przez nas witryn zobaczymy je bardzo wyraźnie. Nie wolno przegapić tego momentu... następne święta dopiero za rok! Nie pozwólmy, aby nasza witryna odstawała od tego niecodziennego i wyjątkowego nastroju.

IntraCOM.pl nie pozostaje w tyle - już niebawem zobaczycie świąteczne „wdzianko” naszej strony internetowej, nie zapomnimy także o Was rozsyłając e-mailowe życzenia świąteczne :)

Zanim to jednak nastąpi przypominamy i oferujemy zawczasu pomoc w stworzeniu wyjątkowej świątecznej atmosfery na Waszych stronach, tak aby każdy zdążył na czas.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia kilku przykładów naszych realizacji oraz do zapoznania się z naszą specjalną ofertą świąteczną...