Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Realizacja platformy NNW Szkolnego

Realizacja platformy NNW Szkolnego

07 WRZ 2018

Czy już masz ubezpieczenie dla swoich dzieci na kolejny rok szkolny?

Na zrealizowanej przez IntraCOM.pl platformie https://nnw.iszkolne.pl  możesz za 36 złotych mieć ubezpieczenie z maksymalnym świadczeniem do 66 000 złotych. Na drugie dziecko to już tylko 18 zł składki ubezpieczeniowej a wartość maksymalnego świadczenia to też 66 000 złotych.

Te cyfry na tyle nas przekonały, że sami zostaliśmy ich Klientami. Dodatkowo na zlecenie Kancelarii Brokerskiej ASPERGO z Chorzowa stworzyliśmy elektroniczną platformę do zakupu ubezpieczenia szkolnego dla dzieci.

W kilku prostych i czytelnie przygotowanych krokach można zakupić polisę, która deklasuje każdą inną ofertę ubezpieczenia dzieci i młodzieży. Opracowany przez Agencję Interaktywną IntraCOM.pl system wspomaga zakup polisy oraz jej obsługę, przez pracowników Brokera. System jest w odróżnieniu od strony wspomagany platformę InCMS, co gwarantuje bezpieczeństwo danych oraz przyspiesza działanie systemu zakupowego. 

realizacja strony nnw przez IntraCOM.pl

Integracja płatności z Tpay.com

W ramach realizacji platformy nnw.iszkolne.pl mieliśmy przyjemność współpracy Krajowym Integratorem Płatności S.A., bliżej znanym wszystkim internautom jako Tpay.com. Zostaliśmy jednocześnie ich partnerem, tak aby móc zaoferować Klientom naszej agencji interaktywnej kolejną z opcji szybkich płatności przez internet.

Zapraszamy na https://nnw.iszkolne.pl

Tutaj możesz zapoznać się z efektami pracy naszych programistów oraz webdevelopera. Zwróćcie proszę uwagę na przejrzystość treści oraz doskonałą responsywność całego rozwiązania.