Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Remontujemy i meblujemy

Remontujemy i meblujemy

14 SIE 2013

Ostatnio w IntraCOMie dużo przebudowujemy i remontujemy. Najpierw była strona Wodociągów teraz jest to witryna producenta mebli LIMBA, której po wielu latach należał się już solidny remont i... przemeblowanie:)

Strona, tak jak każde mieszkanie, wymagała odświeżenia zarówno kolorystyki, jak i wystroju wnętrza. To też postanowiliśmy zrobić i za pomocą Photoshopowego pędzla  witrynie zupełnie nowe barwy. Rozjaśniliśmy kolory aby nadać całości lżejszy, bardziej neutralny, czysty i minimalistyczny charakter.

Nasi IntraCOMowi dizajnerzy wnętrz zajęli się opracowaniem koncepcji rozmieszczenia poszczególnych elementów tak, aby na stronie występował swobodny i niczym nie zakłócony przepływ informacji (oraz energii - zgodnie z filozofią feng shui ;) 

Firmowi programiści na czas realizacji projektu stali się murarzami, kafelkarzami i inżynierami budownictwa, których zadaniem było zadbanie o mocne fundamenty dla nowej witryny. 

Reszta zespołu, niczym projektanci ogrodów, dobrała odpowiednie zestawienia zdjęć, stanowiące doskonałe uzupełnienie prostej szaty graficznej strony. Całość prezentuje się niczym nowoczesna przestrzeń, w której najważniejszą rolę odgrywa minimalizm i wysokiej jakości materiały wykończeniowe.

Kiedy teraz, patrzymy na nową stronę LIMBY, przypomina nam się ilość pracy, jaką włożyliśmy w ten remont i bałagan, który trzeba było potem uporządkować. A jednak warto było, bo jak przy każdym remoncie, zmiana na lepsze cieszy a efekt końcowy znacznie poprawia samopoczucie:)

Zespół IntraCOM