Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Skład budowlany E-MUR

Skład budowlany E-MUR

30 LIS 2012

Przedstawiamy odświeżoną stronę internetową Składu Materiałów Budowlanych E-MUR Katowice. Wraz z rozwojem firmy oraz dostępem do nowszych technologii zmieniają się potrzeby i możliwości dotyczące prezentacji oferty oraz komunikacji. W związku z tym zarząd E-MUR podjał decyzję o gruntownej przebudowie witryny internetowej. Do współpracy wybrano Agencję Interaktywną IntraCOM.pl, ponieważ dotychczasowa, dziewięcioletnia współpraca przynosiła zawsze oczekiwane, pozytywne efekty.

Nowa witryna została stworzona z myślą o zapewnieniu Klientom Składu E-MUR pełnego dostępu do informacji o ofercie i funkcjonowaniu hurtowni budowlanej. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że duże znaczenie przy jej konstruowaniu miał fakt odpowiedniego pozycjonowania samej strony jak i sklepu internetowego z materiałami budowlanymi znajdującego się pod adresem www.sklep.e-mur.com.pl.

Strona E-MUR oparta jest teraz na systemie wielotorowej nawigacji, ułatwiającym odnalezienie pożądanych treści.

Ciekawe funkcjonalności witryny składu budowlanego E-MUR Katowice:

  • formularze on-line (możliwość złożenia zapytania)
  • połączenie ze sklepem internetowym,
  • aktualny spis produktów pobierany z bazy firmy,
  • nowe atrakcyjne promocje.

Zachęcamy do korzystania z tych narzędzi.

Całość serwisu uzupełnia przejrzysta szata graficzna oraz odwołania bannerowe do najważniejszych elementów.

Wraz z witryną został wdrożony wysokiej klasy, autorski system do zarządzania treścią, który pozwoli wybranym pracownikom E-MUR samodzielnie aktualizować zawartość strony WWW.