Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Spójny wizerunek w sieci

Spójny wizerunek w sieci

07 LIS 2012

Busduct - strona produktowa szynoprzewodów - ELEKTROBUDOWA SA

Wdrożyliśmy dla ELEKTROBUDOWY SA proste strony internetowe dedykowane 3 spośród oferowanych przez spółkę produktów. Witryny Busducta, Pontisa i Optimy145 mają za zadanie wyróżnić je tle pozostałych elementów oferty oraz przybliżyć Klientom informacje na ich temat.

Na głównej stronie internetowej całej spółki prezentuje się dużo wiadomości dla zupełnie różnych grup docelowych. Wśród informacji dla inwestorów, prasy, Klientów i pracowników trudno więc wyróżnić te, na temat konkretnego produktu, bez konieczności zmuszania każdego odwiedzającego witrynę do czytania o zaletach urządzania, którego nie potrzebuje. Czy nie lepiej zrobić miniwitrynę internetową, spójną ze wizualizacją spółki w Internecie i tam umieścić wszystkie dane tylko dla zainteresowanych? Oczywiście, że tak!!

Naszym zadaniem było opracowanie szablonu nawiązującego graficznie do witryny internetowej całej spółki i zapewniającego maksimum możliwości jeśli chodzi o prezentację informacji na temat konkretnego produktu. Teraz Busduct, Pontis i Optima145 mają spójne strony internetowe. Każdy odwiedzający te witryny widzi, że stoi za nimi potencjał i doświadczenie ELEKTROBUDOWY SA, której są częścią.

Dodatkowo adresy internetowe Busducta, Pontisa i Optimy145 prowadzą na wspólne dla całej spółki Intro. Już od pierwszej chwili prezentujemy ELEKTROBUDOWĘ SA jako całość.

Zapraszamy do odwiedzenia tych witryn poprzez www.elbudowa.com.pl i kliknięcie w odpowiedni baner.