Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Strona korporacyjna spółki giełdowej

Strona korporacyjna spółki giełdowej

28 GRU 2017

strona www dla spółki giełdowej

Z sukcesem zakończyliśmy wdrożenie strony korporacyjnej dla ELEKTROBUDOWA SA. Odświeżona szata graficzna dostosowana do CI, nowe rozwiązania funkcjonalne, zgodny z założeniami działu rozwoju produktów sposób prezentacji oferty, system zintegrowanych, automatycznych komunikatów giełdowych, systemy wspomagające komunikację z inwestorami, system dynamicznych wykresów giełdowych, pełna responsywność i wiele więcej.

Całość procesu zmian rozpoczęliśmy już prawie rok temu od wypracowania założeń wstępnych oraz opracowania UX na poziomie mid-lo. Następnie zaprezentowaliśmy kilka rozwiązań graficznych, z których jedno znalazło pełną akceptację zespołu zadaniowego. Na etapie wprowadzania materiałów wypracowany został doskonały model testowania i odbierania poszczególnych etapów, który pomógł z sukcesem zakończyć pierwszy etap wersji polskiej i angielskiej serwisu.

 Mnóstwo pracy, super wynik, które miały już szansę sprawdzić się w praktyce. Sprawdźcie sami.

ELEKTROBUDOWA SA jest największą w kraju firmą, działającą w branży elektroinstalacyjnej, zajmującą się produkcją urządzeń elektroenergetycznych, kompleksowymi usługami elektroinstalacyjnymi oraz budową kompletnych obiektów na potrzeby energetyki i przemysłu.

Poznaj więcej szczegółów z realizacji strony internetowej ELEKTROBUDOWA SA.:

dynamicznie generowane wykresy w oparciu o Google Charts

raporty bieżące spółki giełdowej projekt graficzny

SMS Infoi wykresy projekt dla elektrobudowa sa

elektrobudowa sa raporty roczne