Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Systemy wspomagania sprzedaży

Systemy wspomagania sprzedaży

24 PAŹ 2018

Systemy wspomagania sprzedaży oraz promocji w internecie dla firm i instytucji korporacyjnych

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda proces tworzenia systemu informatycznego zintegrowanego z mikrowitryną promocyjną wraz ze sklepem internetowym? Z zewnątrz wydaje się to bardzo proste i oczywiste, a od środka jednak cały zespół ludzi dba o to abyś, bez najmniejszego problemu dokonał zakupu wybranej usługi i wszystko doskonale się rozliczyło.
Nasz klient czyli STALEXPORT AUTOSTRADA MAŁOPOLSKA S.A. operator autostrady A4 Katowice-Kraków zobaczył jak długi i wymagający to proces. Oczywiście aktywnie w nim uczestniczył, ponieważ zaprojektowana witryna stanowi wsparcie dla prowadzonej kampanii promocyjnej na urządzenia A4Go.

mikrowitryna promocyjna sklep internetowy

Systemy informatyczne dla firm

Realizacja systemów informatycznych dla klientów korporacyjnych to nie lada wyzwanie dla każdej agencji interaktywnej czy typowego dev house'a. IntraCOM.pl ma już jednak bardzo duże doświadczenie w pisaniu oprogramowania pod indywidualne zamówienie. Spółka Stalexport przychodząc do nas ze swoim pomysłem na kolejną kampanię oczekiwała profesjonalnego wsparcia w zakresie wdrożenia nowych funkcjonalności. Wdrażaliśmy je do wcześniej zaprojektowanych i sprawdzonych systemów. Działanie takie było podyktowanie potrzebą ograniczenia kosztów prowadzenia nowej akcji promocyjnej. Poprzez doskonale przemyślane rozwiązania programistyczne integrujące obecne systemy ze zrealizowanym sklepem internetowym, całość funkcjonalności mikrowitryny, nie straciła nic na funkcjonalności.

Do czego stworzony przez IntraCOM.pl system jest potrzebny?

  • promocyjny zakup urządzeń pokładowych A4Go przez Klientów,
  • wsparcie sprzedażowe dla promocyjnych pakietów przejazdów autostradą,
  • zautomatyzowany i przejrzysty proces zamawiania przez stronę WWW,
  • system zbierania zamówień internetowych bez zakładania konta,
  • różne systemy wysyłek urządzeń,
  • rozdzielanie zamówień pomiędzy punkty obsługujące.

Co mikrowitryna promocyjna daje Klientowi końcowemu, czyli użytkownikowi autostrady?

A4Go

www.a4go.pl 

W jaki sposób usprawnić pracę w Twojej firmie?

Z takim pytaniem spotykamy się średnio kilka razy w tygodniu. Niestety im większa firma tym odpowiedź na to pytanie staje się coraz trudniejsza i nie taka oczywista jakby się wydawało. Zdarzają się sytuacje, w których wystarczy rozbudować sklep internetowy, czasem zmodyfikować stronę internetową, innym razem tworzymy cały system na nowo.

Jak dopasowujemy rozwiązania pod klienta?

Za każdym razem przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac wielokrotnie spotykamy się z klientem, omawiamy istotne kwestie, definiujemy przeszkody i problemy, które możemy rozwiązać za pomocą dedykowanego systemu. Godziny rozmów pozwalają nam dopasować rozwiązanie wprost pod potrzeby Klienta, a nie rzadko nawet przewidzieć i rozwiązać przeciwności, które dopiero nadejdą.

Chcesz dowiedzieć się co możemy zrobić dla Ciebie? Wpadnij na kawę i drożdżówkę, zobaczymy co możemy razem zrobić!