Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Urząd Miasta Ciechanów: miasto w nowej odsłonie

Urząd Miasta Ciechanów: miasto w nowej odsłonie

07 MAJ 2012

Serwis Urzędu Miasta Ciechanów

Co dzieje się w mieście? Jakie atrakcje czekają na mieszkańców i turystów odwiedzających Ciechanów? Na jaki rodzaj wsparcia mogą liczyć przedsiębiorcy i inwestorzy? Odpowiedzi na te i inne pytanie znajdą Państwo na nowej stronie Urzędu Miasta Ciechanów.

Końcem kwietnia wdrożyliśmy zupełnie nowy serwis Urzędu Miasta Ciechanów, tym samym kończąc ostatni etap prac nad tym projektem (więcej informacji na temat samego wdrożenia, założeń wstępnych i wprowadzonych funkcjonalności znajdą Państwo tutaj). Prezentuje on ważne wydarzenia z życia miasta oraz informacje na jego temat. Dzięki wprowadzeniu podziału w menu na mieszkańców, turystów i przedsiębiorców każda osoba znajdzie odpowiedni dział i skierowane do niej teksty.

Zadbaliśmy też o odpowiednią oprawę graficzną witryny utrzymaną w stonowanych, urzędowych kolorach zgodnych z logotypem i herbem miasta. Powstały serwis jest "czysty" i funkcjonalny. Do dyspozycji użytowników zostały oddane mechanizmy newslettera, kalendarium i aktualności dzięki czemu każdy może być informowany na bieżąco w sprawach społeczności lokalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z tym serwisem na www.umciechanow.pl