Uśmiech dziecka

20 STY 2012

Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Sławnie zapewnia dziecku całodobową opiekę i wychowanie, a Agencja Interaktywna IntraCOM.pl zapewniła Placówce nowoczesną stronę internetową. WPOW realizuje zadania przewidziane dla placówki interwencyjnej i placówki socjalizacyjnej, łącząc dzienne i całodobowe działania terapeutyczne, interwencyjne oraz socjalizacyjne skierowane na dziecko oraz jego rodzinę.

IntraCOM.pl przygotował lekką witrynę w jasnych, radosnych kolorach z niewielką ilością elementów animowanych. Ciekawym elementem jest banner znajdujący się przy wyszukiwarce na stronie głównej, który w zależności od okazji można samodzielnie wymieniać. Jest to namiastka skórek strony, które stosujemy w najnowszych rozwiązaniach naszego autorstwa. W zakresie naszych prac znalazł się również copywryting wszystkich tekstów oraz wprowadzenie ich do witryny.

Co prawda Sławno leży dosyć daleko od Katowic, jednak w dobie internetu i „autostrad” nie ma odległości nie do pokonania.

Czekamy więc na inne zaproszenia znad morza. Proponujemy jednak aby wybrać cieplejsze miesiące, a część ekipy IntraCOM.pl optuje aby był to nawet lipiec lub ewentualnie sierpień (koniecznie pierwsza połowa) oraz aby zaproszenie było na co najmniej tygodniowe konsultacje.

Zamin wyślecie zaproszenie morzecie rzucić okiem na stronę www.wpow.powiatslawno.pl