Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Węgiel na wiosnę czyli KHW SA klientem IntraCOM.pl

Węgiel na wiosnę czyli KHW SA klientem IntraCOM.pl

03 LIP 2014

Nowy Klient i nowa strona WWW

Tegoroczna wiosna zaowocowała dla nas wieloma ciekawymi i sporych rozmiarów projektami, z których największym i najbardziej wymagającym była nowa strona dla Katowickiego Holdingu Węglowego SA.

Przygotowanie portalu dla firmy tych rozmiarów i o takiej renomie było nie lada wyzwaniem. Przez ponad dwa miesiące tworzyliśmy koncepcję nowej witryny, przygotowywali grafikę, pracowali nad jej responsywnością, podpowiadali możliwe rozwiązania i nieustannie konsultowali się z pracownikami Holdingu w celu poznania ich potrzeb aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom nowego Klienta.

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu IntraCOM.pl oraz przedstawicieli KHW SA powstał funkcjonalny portal o nowoczesnym wyglądzie i wielu dedykowanych rozwiązaniach. Efekty tej współpracy od jakiegoś czasu można już podziwiać w sieci pod adresem www.khw.pl a jej ukoronowaniem są referencje wystawione przez Holdig dla naszej firmy.

List referencyjny, oprawiony w ramę, zawisł już na honorowym miejscu w biurze IntraCOM.pl. Poniżej prezentujemy Wam jego treść życząc sobie więcej tego typu wyzwań oraz wyrazów uznania i docenienia wykonanej pracy ze strony naszych Klientów.

Referencje od KHW SA

 

"W 2014 roku Katowicki Holding Węglowy SA uruchomił nowy serwis internetowy przygotowany przy współpracy z Agencją Interaktywną IntraCOM.pl.

Agencja IntraCOM.pl wywiązała się z zadania terminowo i z należytą dbałością. Nowa witryna KHW SA przygotowana została zgodnie ze sporządzoną wcześniej specyfikacją i wyposażona w wiele dedykowanych rozwiązań wspomagających działalność Holdingu. Oprócz zmian wizualnych i funkcjonalnych, strona została także dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zastosowany do administrowania serwisem KHW SA autorski system InCMS, pozwala na łatwe redagowanie treści oraz intuicyjne zarządzanie stroną. Nowa witryna Holdingu jest funkcjonalna i przyjazna w odbiorze. Jej wdrażanie odbyło się bez kłopotów, a zmiany i doprecyzowania podawanie przez użytkowników wyjaśniane były na bieżąco.

Firma skutecznie reaguje na zgłaszane jej uwagi, wprowadzajac poprawki oraz poszerzając zakrez informacji dotyczących pomocy. Ważna jest dla nas możliwość szybkiego kontakru e-mailowego oraz telefonicznego dla uzyskiwania wyjaśnień w razie problemów.

Zarówno zakres jak i jakość wykonanych usług, a także satysfakcjonująca współpraca z konsultantami pozwala nam polecić Agencję Interaktywną IntraCOM.pl jako doskonałego partnera w zakresie tworzenia i wdrażania rozwiązań informatycznych."

Główny Specjalista Kierownik Działu Komunikacji Korporacyjnej KHW SA
mgr Wojciech Jaros