Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Wystartowała nowa strona Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

Wystartowała nowa strona Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

27 STY 2016
 

Na stronie znajdziemy podstawowe informacje jakimi są opłaty za przejazd autostradą A4 dla poszczególnych typów pojazdów. Oprócz tego zostały wprowadzone praktyczne rozwiązania, które pomogą w zaplanowaniu trasy wraz z jej kosztem. Służy do tego w pełni interaktywny kalkulator opłat, który można dostosować do własnych potrzeb, tj. wyznaczenie początku oraz końca trasy, wybranie rodzaju pojazdu którym podróżujemy i określenie czy trasa odbywa się w jedną strone czy w obie - w ten sposób użytkownik otrzymuje dokładną cene przejazdu.


Wraz z kalkulatorem opłat bardzo dobrze działa planer podróży. Dzięki niemu każdy kierowca oprócz ustalenia ceny za przejazd może również swoją trase zobaczyć na specjalnie wykonanej mapce, która pokazuje wszystkie ważne punkty jak stacje benzynowe, węzły, parkingi wraz z toaletami, aktualne zagrożenia na drodze jak i same miejsca poboru opłat i nie tylko. Tak przygotowaną mapke z zaznaczoną trasą, ceną i opisem przejazdu oraz zaznaczonymi ważnymi miejscami można jednym kliknięciem wydrukować.


Kolejną bardzo ważną funkcją którą wdrożyliśmy na specjalne zamówienie jest możliwość zakupu Karty A4 poprzez wykonany przez nas formularz zamówienia. Od teraz każdy kierowca może na stronie zamówić lub doładować już istniejącą Kartę A4.


Z nowej strony dowiemy się również o prognozie pogody w Katowicach i Krakowie oraz o aktualnościach z autostrady, informacjach o przebudowach, zmianach w organizacji ruchu czy w funkcjonowaniu Punktów Obsługi Klienta itd.
Ze strony można również przejść na osobną strone wykonaną specjalnie dla koncesjonariusza.Zapraszamy do korzystania ze strony dla kierowców pod adresem: www.autostrada-a4.com.pl oraz dla koncesjonariusza pod adresem sam.autostrada-a4.com.pl