Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Zmiany w zakresie bezpieczeństwa

Zmiany w zakresie bezpieczeństwa

14 WRZ 2023

Już 19 września zaktualizujemy na serwerach hostingowych wersję PHP do wersji 8.2. Takie działanie zapewni wyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności stron internetowych naszych Klientów. Jednocześnie informujemy, że jak tylko będą ukazywać się kolejne, stabilne wersje PHP będziemy starali się dogrywać je bez opóźnień i wymuszać zmianę wersji na najnowsze.

Strony WWW i BIP posiadające stały nadzór autorski będą sukcesywnie aktualizowane zgodnie z posiadanymi pakietami, tak aby spełniały najnowsze standardy w zakresie bezpieczeństwa i wydajności.

Co Państwo powinni zrobić w związku ze zmianą domyślnej wersji PHP?

Zmianę wersji PHP wykonamy automatycznie, zatem o to nie musicie się Państwo martwić. Jeżeli strona WWW, BIP lub system CRM działa obecnie w oparciu o inną niż domyślną wersję PHP, to takie indywidualne ustawienie zostanie zachowane.

Jeżeli jednak nie jest to wprost zdefiniowane w ustawieniach to może się zdarzyć, że na najnowszej wersji PHP będą pojawiały się błędy. Prosimy o ich niezwłoczne zgłoszenie na adres e-mail jak również, o poważne rozważenie aktualizacji wersji oprogramowania Państwa strony WWW/BIP do bardziej bezpiecznych rozwiązań.

Nasi Doradcy są do Waszej dyspozycji.