Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Zmodernizowana Straż Miejska

Zmodernizowana Straż Miejska

02 STY 2018

Nowe zadania dla strażników miejskich w Katowicach zaowocowały modernizacją ich strony internetowej. Co prawda, są to nieznaczne zmiany w szacie graficznej ale w zakresie zarządzania witryną zmieniło się mnóstwo. 

Przede wszystkim strona uzyskała możliwość prowadzenia bardziej aktywnej polityki informacyjnej poprzez wprowadzenie systemu zarządzania slajderem w nagłówku z dopasowywaniem wielkości zdjęcia.

Straż Miejska Katowice

Rozszerzony system aktualności w stronie głównej pozwala przygotować redaktorowi znacznie dłuższy skrót, który lepiej odzwierciedli treść całej wiadomości. Dodatkowo uruchomienie zarządzanego systemu piktogramów wprowadza nowoczesny i intuicyjny system przekazywania odnośników do ważnych części witryny.

system aktualności i piktogramów straż miejska katowice

Na podstronie wprowadziliśmy nowe kategorie aktualności, aby mieszkańcy Katowic łatwiej dotarli do ważnych informacji.

aktualności na podstronie straży miejskiej

 Na witrynie internetowej Straży Miejskiej w Katowicach pojawił się również całkowicie nowy moduł statystyk graficznych, który odpowiada za informowanie społeczeństwa o bieżących działaniach strażników. Okazuje się, że ich codzienna praca to nie tylko wlepianie mandatów ale dzięki ich pracy mieszkańcy mogą czuć się bezpieczniej. Zwróćcie uwagę jak dużo działań podejmują a i tak jest to tylko drobna część ich codziennej pracy.

system zarządzania graficznymi statystykami

Usprawniliśmy również moduł publikacji galerii, poprzez zaimplementowanie mechanizmu zbiorczego ładowania zdjęć oraz ich obróbki po stronie serwera i systemu zarządzania treścią InCMS.

System zarządzania galeriami InCMS

Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonej witryny Straży Miejskiej Katowice.

Straż Miejska Katowice