Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

18 GRU 2012

Do najpiękniejszych Świąt w roku pozostało jeszcze tylko 6 dni. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami i wszędzie wokół czuć już gorączkę świątecznych przygotowań. Miasto stroi się na Święta, ludzie wydają  się bardziej uśmiechnięci i życzliwi.
W domach pachnie już  świątecznymi pierniczkami, w wannach zaczynają pływać karpie a w oknach pojawiają się pięknie przystrojone choinki. W naszej firmie także rozbłysły już choinkowe światełka a na szybach pomimo braku mrozu i śniegu, pojawiły się zimowe śnieżynki. :) Cały IntraCOM opanowała bożonarodzeniowa atmosfera, którą chcemy się z Wami podzielić w świątecznych życzeniach.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom oraz Czytelnikom tej strony, pełnych radości i rodzinnego ciepła spotkań przy wigilijnym stole. Aby te Święta były wyjątkowym i magicznym czasem, spędzonym w gronie bliskich osób, by były czasem odpoczynku i pozytywnych zmian, pełnym dobrych myśli i dobrych czynów. Życzymy Wam także udanej, szalonej zabawy sylwestrowej oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku. Niechaj będzie on obfity w nowe doświadczenia, szczęśliwy i niezapomniany.

                                                                                               Zespół IntraCOM.pl