Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Strona internetowa do systemu InCRM

Strona internetowa do systemu InCRM

30 WRZ 2022

Bo do tanga trzeba dwojga, czyli strona internetowa do systemu InCRM HR

poprzednim artykule opowiedzieliśmy Ci o naszym autorskim systemie InCRM stworzonym z myślą o usprawnieniu działania firmy i działu HR. Dzisiaj pokażemy Ci jak komfortowe może być składanie aplikacji czy zlecenie rekrutacji przy wykorzystaniu tworzonej przez IntraCOM.pl strony internetowej do rekrutacji.

 Strona obsługująca system CRM HR

Dedykowana strona internetowa zintegrowana z InCRM HR

Na stronie internetowej wspomagającej proces rekruracji oraz obsługi spółki HR możesz założyć konto zarówno jako klient jak i kandydat. Co daje Ci założenie konta? Przede wszystkim swoje dane wprowadzasz tylko raz. Później system automatycznie będzie je za Ciebie uzupełniał przy prowadzonych rekrutacjach i kontaktach z firmą HR, co zaoszczędzi Twój czas jako kandydata. Co otrzymujesz jako klient firmy HR poszukujący dobrych pracowników? Tego dowiesz się w dalszej części naszego wpisu.

Perspektywa kandydata do pracy

Tworząc konto zyskujesz dostęp do wielu funkcjonalności zarówno ułatwiających komunikację z rekruterem, potencjalnym pracodawcą jak i przyspieszających składanie aplikacji. Przekonaj się sam!

Twoje konto, - Twoja wizytówka, / Twoje dane

W zakładce Moje konto możesz stworzyć swój profil, dodać CV, a także określić swoje podstawowe kompetencje. W ten sposób system wyświetli Ci tylko dopasowane oferty pracy. Ponadto możesz wybrać czy jesteś gotowy na relokację, określić jakie oferty pracy Cię interesują, a także wyrazić wszystkie niezbędne zgody w zakreie przetwarzania Twoich danych (TAK - w naszym systemie zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo danych osobowych oraz sposób ich przekazywania wraz z pełną anonimizacją).

Zawsze dostaniesz informację zwrotną

Zakładka Moje aplikacje zawiera zarówno procesy rekrutacyjne, w których obecnie bierzesz udział, jak i listę wszystkich, które już się zakończyły. Niewątpliwie ogromną zaletą tego modułu systemu InCRM HR jest to, że umożliwia Ci sprawdzenie na jakim etapie jest Twoja aplikacja w dowolnym momencie. Przy każdej zmianie statusu Twojej aplikacji dostaniesz także powiadomienie e-mail, więc nic Cię nie ominie. W systemach HR istnieje możliwość pełnej implementacji powiadomień poprzez SMS, który wielokrotnie wykorzystywaliśmy przy logowaniu wieloskładnikowym lub systemach budżetów obywatelskich realizowanych przez IntraCOM.pl.

Sprawna komunikacja

Doskonale zoptymalizowany moduł wiadomości umożliwia Ci swobodną wymianę korespondencji najpierw z rekruterem, a później, jeśli proces przebiegnie pomyślnie z potencjalnym pracodawcą. Co więcej, zadbaliśmy także o możliwość bezpośredniego zaplanowania spotkania rekrutacyjnego. W zakładce "Nadchodzące spotkania" zobaczysz zaproponowane przez rekrutera miejsce i termin rozmowy kwalifikacyjnej. Odpowiadając na propozycję możesz potwierdzić, odrzucić lub zaproponować inną datę spotkania.

Co jeszcze w stronie internetowej HR od strony kandydata

Oprócz wyżej wymienionych funkcjonalności na zalogowanych użytkowników czeka jeszcze jedna fantastyczna opcja. Na liście ofert pracy dostępnych na stronie internetowej wyróżnione będą te, na które już aplikowałeś. Dzięki temu od razu będziesz widział, którym rekrutacjom poświęcić uwagę, bez zastanawiania się czy to ta sama, na którą już odpowiedziałeś. System rozróżnia również oferty modyfikowane i może wyświetlać różnice w poszczególnych wpisach. Można również ustawić jaki procent zmiany w danej ofercie może powodować wyświetlenie oferty jako nowej.

Strona kandydata w ramach witryny systemu HR

Perspektywa klienta firmy HR

Potrzebujesz nowego pracownika? Za sprawą naszej strony internetowej zintegrowanej z InCRM HR cały proces przebiegnie sprawnie i w jednym miejscu. Wystarczy, że założysz konto i wypełnisz formularz. Oczywiście cały proces będzie obsłużony przez profesjonalną agencję HR, dla której to opracowaliśmy zarówno witrynę jak i cały system InCRM HR. Czego jednak możesz oczekiwać jako Klient poszukujący dobrego pracownika? Przekonaj się sam jakie to proste!

Prześlij zlecenie rekrutacji

W module "Zlecenia" możesz łatwo i szybko zlecić rekrutację poprzez wypełnienie dostępnego formularza. Po przesłaniu Twoje zlecenie automatycznie trafi do systemu InCRM HR, gdzie jest analizowane, akceptowane i przekazywane do realizacji.

Trzymaj rękę na pulsie

W zakładce "Projekty" możesz monitorować jak przebiega i na jakim etapie jest proces rekrutacji. Znajdują się tutaj dane statystyczne takie jak liczba: aplikujących, kandydatów biorących udział w rekrutacji i osób skierowanych na rozmowy z pracodawcą. Ponadto pojawią się tutaj również podstawowe dane osób zakwalifikowanych na rozmowy z Tobą, dzięki czemu nawiązanie kontaktu będzie bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz z zakładki "Wiadomości", a w zakładce "Nadchodzące spotkania" możesz od razu zaproponować czas i miejsce rozmowy. System ten może integrować terminarze z zewnętrznymi terminarzami poszczególnych pracodawców.

Wszystko w jednym miejscu

W "Koncie Klienta" znajdziesz również zakładkę, w której widoczne są wszystkie Twoje dokumenty umieszczone w systemie InCRM HR. Takie rozwiązanie niesamowicie ułatwia współpracę z firmą rekrutacyjną i oszczędza Twój czas, bo wszystkie najważniejsze dokumenty czekają na Ciebie w jednym, konkretnym miejscu.

Połączenie doskonałe

Cały proces rekrutacji odbywa się na stronie internetowej, a zarządza nim system CRM HR. Nasze rozwiązanie, kierowane potrzebami firmy HR jest wygodne dla wszystkich zainteresowanych stron. Kandydat wie na jakim etapie rekrutacji się znajduje. Rekruter wygodnie zarządza całym procesem, a Klient otrzymuje jasne raporty o postępach w procesie rozpatrywania jego ogłoszenia.

 

Najważniejszą zaletą systemu InCRM HR jest to, ze zarówno firma HR jak i kandydat nie jest zależny od dużych portali rekrutacyjnych a jednocześnie nasz autorski system może z nimi współpracować.
Dodajcie do tego jeszcze system rozliczeń i nadzoru ... a potem wykonajcie telefon do IntraCOM.pl aby umówić spotkanie w temacie Waszego nowego narzędzia HR.