Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Świąteczny konkurs

Świąteczny konkurs

19 KWI 2019

Tworzenie nowych stron na odległość

i powiązany z tym konkurs okazuje się jednak bardzo trudny.

Dotychczas nagrody uzyskały jedynie 3 osoby więc zostały nam jeszcze 2 kubki!

Mamy więc małą podpowiedź, która pozwoli Wam wygrać odlotowy kubek IntraCOM.pl. Wystarczy podać nawę firmy dla której wykonaliśmy nową stronę internetową.
Teraz dostępna jest już część nazwy (element w logo), wiadomo też, że dzieli nas od nich 540 km (są z Gdyni). Dodatkowo, jak przypatrzycie się poniższej grafice, poznacie ich główną usługę.

Połączcie to w całość i zgadnijcie dla kogo stworzyliśmy nową stronę internetową.

 Tworzenie stronny WWW dla spółki

Tworzenie nowej strony WWW na odległość

nie jest takie trudne jak zgadnięcie dla kogo wykonaliśmy witrynę ;-)

Jeżeli już wiecie, to czekamy na e-maile z prawidłową odpowiedzią pod naszym adresem adres e-mail.

Przesyłając email z nazwą nowej strony WWW musisz wiedzieć, że:

Dobrowolnie i świadomie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez IntraCOM.pl S.C. Grzegorz Lemantowicz, Artur Molski, ul. Jesionowa 9a, 40-159 Katowice w celu udziału w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Twoje dane będą przetważane jedynie na potrzeby rozstrzygnięcia konkursu, a następnie usunięte. Jedynie dane zwycięzców zostaną zarejestrowane w książce nadawczej na okres 3 lat. Wiesz, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wiem, że mogę zapoznać się z pełną klauzulą informacyjną (dostępną tu: https://www.intracom.pl/o_intracom/dane_osobowe).